Valimistoimkonna kandidaadid

Eve Kislov
Vanus: 50
Erakonnaga liitumise aasta: 2007

Elan Harjumaal, Muugal. Töötan igapäevaselt juristina. Olen lõpetanud Tartu Ülikooli ja Pedagoogilise Instituudi. Lisaks lõpetasin eelmisel aastal Tallinna Ehituskooli ja omandasin restauraatori kutse. Oman nii riigi, kohaliku omavalitsuse kui ka erasektoris töötamise kogemust. Peagi asun Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumisse tööle struktuurivahendite õiguse eksperdina ning taas hakkan süvendatult tegelema riigiabi küsimustega.
Valimistoimkonna tööga olnud seotud pea kümme aastat ja viimased kaks aastat olen juhtinud ka selle toimkonna tööd. Lisaks olen SDE Maardu osakonna esimees ning Naiskogu Kadri juhatuse liige. Mul on kolm last ja neli lapselast.
Kui mind valitakse Sotsiaaldemokraatliku Erakonna valmistoimkonna liikmeks, siis järgneva kahe aasta jooksul vaatame üheskoos üle erakonna kehtivad sisevalimiste korrad ning võimalusel uuendame ja lihtsustame neid.

Karl Pütsepp
Vanus: 20
Erakonnaga liitumise aasta: 2015

Olen Tartu ülikooli eesti ja soome-ugri keeleteaduse tudeng, ringijuht Tartu Tamme gümnaasiumis ning SDE Tartu piirkonna juhatuse liige. Lisaks veel aktiivne noorsots, põline tartlane ning suvine piirissaarlane.

Leena Murumaa
Vanus: 46
Erakonnaga liitumise aasta: 2016

Olen pärit Pärnumaalt ja nüüd juba palju aastaid pärnakas. Igapäevaselt töötan kontoritarvetega tegelevas ettevõttes Pärnu piirkonna juhina. Vaba aega sisustan sportimise, lugemise ja koorilauluga. Mulle meeldib väga mere lähedus. Peres on kaks tütart ja lisaks olen ühe väikese poisi vanaema. SDE erakonna liige olen teist aastat.

Maarika Õmblus

Keio Soomelt