Volikogu liikmed

Volikogu on erakonna kõrgeim organ üldkogude vahelisel ajal. Volikogu moodustub erakonna juhatuse liikmetest (valitud SDE üldkogul 30. mail 2015), riigikogu fraktsiooni liikmetest, erakonna Euroopa Parlamendi esindajatest, erakonna Vabariigi Valitsuse liikmetest ning iga piirkonna valitud esindajatest.

Volikogu liikmed juhatuse liikmena:

Jevgeni Ossinovski 626 9100 jevgeni.ossinovski@sm.ee
Kristen Kanarik 529 7576 kristen.kanarik@sotsdem.ee
Heljo Pikhof 511 9637 heljo.pikhof@riigikogu.ee
Indrek Saar 50 82 436 indrek.saar@kul.ee
Helmen Kütt 51 14 339 helmen.kytt@riigikogu.ee
Anto Liivat 55 400 99 anto.liivat@gmail.com
Monika Maljukov 513 5430 monika.maljukov@sotsdem.ee
Paul Lettens 55505098 paullettens@hotmail.com
Reet Laja 518 2818 laja@laja.pri.ee
Andres Anvelt 524 7747 andres.anvelt@sotsdem.ee
Tõnu Ints 56490277 tonu.ints@sotsdem.ee
Lauri Läänemets 51 39 037 lauri.laanemets@sotsdem.ee
Priit Lomp 5698 2166 priit.lomp@gmail.com
Inara Luigas 516 8422 luigasinara@gmail.com
Sven Mikser 611 6040 sven.mikser@vm.ee
Eiki Nestor 518 3432 eiki.nestor@riigikogu.ee
Ivari Padar 513 1851 ivari.padar@riigikogu.ee
Reili Rand 56479773 reili.rand@gmail.com
Maris Sild 56 938 678 mmsild@gmail.com
Rainer Vakra 5800 2828 rainer.vakra@riigikogu.ee

Volikogu liikmed fraktsiooni liikmetena:

Marianne Mikko 5646 3614 marianne.mikko@sotsdem.ee
Hannes Hanso 5333 2467 hannes.hanso@riigikogu.ee
Toomas Jürgenstein 5562 9938 toomas.jyrgenstein@riigikogu.ee
Jaanus Marrandi 514 3233 jaanus.marrandi@riigikogu.ee
Liisa Oviir 528 8613 liisa.oviir@riigikogu.ee
Barbi Pilvre 5620 7220 barbi.pilvre@riigikogu.ee
Tanel Talve 512 3392 tanel.talve@riigikogu.ee
Hardi Volmer 514 9961 hardi.volmer@riigikogu.ee
Kalvi Kõva 52 16 732 kalvi.kova@riigikogu.ee

Volikogu liige Euroopa Parlamendi liikmena:

Marju Lauristin 5138669 marju.lauristin@ut.ee

Volikogu liikmed piirkondade esindajatena:

Harjumaa Merike Metstak 527 8870 merike.metstak@gmail.com
Harjumaa Raivo Uukkivi 501 9575 raivo@kivitalupuhkus.ee
Harjumaa Astrid Ojasoon 5373 0345 astrid.ojasoon@gmail.com
Hiiumaa Kalev Kotkas 503 7976 kalev@hiiumaa.ee
Hiiumaa Toomas Kokovkin 502 3075 toomas@hiiumaa.ee
Ida-Virumaa Etti Kagarov 516 5521 etti.kagarov@gmail.com
Ida-Virumaa Heiki Luts 503 0201 heiki.luts@vaiko.ee
Ida-Virumaa Aili Ilves 5345 7534 aililleke@gmail.com
Jõgevamaa Jüri Morozov 509 8521 jyri.morozov@sotsdem.ee
Jõgevamaa Asso Nettan 5354 4090 asso.nettan@sotsdem.ee
Järvamaa Margus Nurmik 509 4513 margusnurmik@gmail.com
Järvamaa Siret Pihelgas 518 8123 siret.pihelgas@paide.ee
Läänemaa Markku Olavi Lehtonen 5192 2291 pikseke@hotmail.com
Läänemaa Endrik Visla 5650 8789 enrik.visla@rahvamuusik.ee
Lääne-Virumaa Kairit Pihlak 5745 0259 kairit.pihlak@sotsdem.ee
Lääne-Virumaa Kelly Konetski-Ramul 5687 5499 kelly.konetski@gmail.com
Lääne-Virumaa Ene Augasmäg 5598 0670 ene1975@gmail.com
Põlvamaa Raul Kudre 525 6695 raul48@hot.ee
Põlvamaa Kaido Palu 515 9940 kaidopalu@gmail.com
Põlvamaa Sirje Torbeluts 505 0993 sirje@laheda.ee
Pärnumaa Kalev Kaljuste 513 7439 kalev@parnumaa.ee
Pärnumaa Mercedes Merimaa 509 2261 merimaamercedes@gmail.com
Raplamaa Tõnis Blank 506 1322 tonis.blank@mail.ee
Raplamaa Tiit Tammsaar 503 9108 tiit.tammsaar@mail.ee
Saaremaa Jaanis Prii 520 1967 jaanis@cassiopeia.ee
Saaremaa Rando Kubits 5558 4402 rando.kubits@ouman.ee
Tallinn Lennart Mängli 5668 9094 lennart.mangli@sotsdem.ee
Tallinn Hanno Matto 564 3013 hanno.matto@mail.ee
Tallinn Jaak Juske 501 3160 jaakjuske@gmail.com
Tallinn Ardo Ojasalu 505 4242 ardo@img.ee
Tallinn Tarvo Sarmet 514 2231 tarvo.sarmet@sotsdem.ee
Tartu linn Rita Hade 505 8202 rita.hade@ut.ee
Tartu linn Toivo Laht 510 2317 toitsla@hot.ee
Tartumaa Marika Saar 522 7013 marika.saar@sotsdem.ee
Tartumaa Jaan Sõrra 508 7320 jaan.sorra@gmail.com
Valgamaa Madis Gross 5174611 madis@tolliste.ee
Valgamaa Kaido Tamberg 5182016 kaidotamberg@hotmail.com
Viljandimaa Juhan-Mart Salumäe 58132863 juhan.salumae@gmail.com
Viljandimaa Maarika Õmblus 56661421 kureplika@gmail.com
Võrumaa Anti Allas 53400409 anti.allas@voru.ee
Võrumaa Raigo Jahu 5276121 raigo.jahu@sotsdem.ee