Volikogu liikmed

Volikogu on erakonna kõrgeim organ üldkogude vahelisel ajal. Volikogu moodustub erakonna juhatuse liikmetest (valitud SDE üldkogul 30. mail 2015), riigikogu fraktsiooni liikmetest, erakonna Euroopa Parlamendi esindajatest, erakonna Vabariigi Valitsuse liikmetest ning iga piirkonna valitud esindajatest.

Volikogu liikmed juhatuse liikmena:

Jevgeni Ossinovski 626 9100 jevgeni.ossinovski@sm.ee
Heljo Pikhof 511 9637 heljo.pikhof@riigikogu.ee
Indrek Saar 50 82 436 indrek.saar@kul.ee
Helmen Kütt 51 14 339 helmen.kytt@riigikogu.ee
Anto Liivat 55 400 99 anto.liivat@gmail.com
Andres Anvelt 524 7747 andres.anvelt@sotsdem.ee
Eiki Nestor 518 3432 eiki.nestor@riigikogu.ee
Inara Luigas 516 8422 luigasinara@gmail.com
Ivari Padar 513 1851 ivari.padar@gmail.com
Lauri Läänemets 51 39 037 lauri.laanemets@sotsdem.ee
Maris Sild 56 938 678 mmsild@gmail.com
Marju Lauristin 5138669 marju.lauristin@ut.ee
Priit Lomp 5698 2166 priit.lomp@gmail.com
Rainer Vakra 5800 2828 rainer.vakra@riigikogu.ee
Reet Laja 518 2818 laja@laja.pri.ee
Reili Rand 56479773 reili.rand@gmail.com
Sven Mikser 611 6040 sven.mikser@vm.ee
Tõnu Ints 56490277 tonu.ints@sotsdem.ee

Volikogu liikmed valitsuse liikmena:

Urve Palo 6256304 urve.palo@mkm.ee

Volikogu liikmed fraktsiooni liikmetena:

Barbi Pilvre 5620 7220 barbi.pilvre@riigikogu.ee
Hannes Hanso 5333 2467 hannes.hanso@riigikogu.ee
Hardi Volmer 514 9961 hardi.volmer@riigikogu.ee
Jaanus Marrandi 514 3233 jaanus.marrandi@riigikogu.ee
Kalvi Kõva 52 16 732 kalvi.kova@riigikogu.ee
Liisa Oviir 528 8613 liisa.oviir@riigikogu.ee
Marianne Mikko 5646 3614 marianne.mikko@sotsdem.ee
Rein Randver 501 9926 rein.randver@gmail.com
Tanel Talve 512 3392 tanel.talve@riigikogu.ee
Toomas Jürgenstein 5562 9938 toomas.jyrgenstein@riigikogu.ee

Volikogu liikmed piirkondade esindajatena:

Harjumaa Merike Metstak 527 8870 merike.metstak@gmail.com
Harjumaa Astrid Ojasoon 5373 0345 astrid.ojasoon@gmail.com
Harjumaa Margus Talsi 501 1219 margustalsi@hotmail.com
Hiiumaa Kalev Kotkas 503 7976 kalev@hiiumaa.ee
Hiiumaa Toomas Kokovkin 502 3075 toomas@hiiumaa.ee
Ida-Virumaa Pavel Prokopenko 53961415 pavel.prokopenko@mail.ee
Ida-Virumaa Heiki Luts 503 0201 heiki.luts@vaiko.ee
Ida-Virumaa Sergei Solovjov 5208344 sergey.solovjov@gmail.com
Jõgevamaa Jüri Morozov 509 8521 jyri.morozov@sotsdem.ee
Jõgevamaa Margus Möldri 513 4960 margus.moldri@poltsamaa.ee
Järvamaa Margus Nurmik 509 4513 margusnurmik@gmail.com
Järvamaa Siret Pihelgas 518 8123 siret.pihelgas@paide.ee
Läänemaa Markku Olavi Lehtonen 5192 2291 pikseke@hotmail.com
Läänemaa Kaido Sipelgas 553 8190 kaido.sipelgas@gmail.com
Lääne-Virumaa Kairit Pihlak 5745 0259 kairit.pihlak@sotsdem.ee
Lääne-Virumaa Kelly Konetski-Ramul 5687 5499 kelly.konetski@gmail.com
Lääne-Virumaa Ene Augasmäg 5598 0670 ene1975@gmail.com
Põlvamaa Raul Kudre 525 6695 raul48@hot.ee
Põlvamaa Kaido Palu 515 9940 kaidopalu@gmail.com
Pärnumaa Kalev Kaljuste 513 7439 kalev@parnumaa.ee
Pärnumaa Mark Soosaar 502 4947 marksoosar@hotmail.com
Raplamaa Tõnis Blank 506 1322 tonis.blank@mail.ee
Raplamaa Tiit Tammsaar 503 9108 tiit.tammsaar@mail.ee
Saaremaa Jaanis Prii 520 1967 jaanis@cassiopeia.ee
Saaremaa Rando Kubits 5558 4402 rando.kubits@ouman.ee
Tallinn Annela Ojaste 5668 9094 ojaste@icloud.com
Tallinn Hanno Matto 564 3013 hanno.matto@mail.ee
Tallinn Helve Särgava 5108866 helve@saidafarm.ee
Tallinn Madis Verro  56630976 madis.verro@gmail.com
Tallinn Tarvo Sarmet 514 2231 tarvo.sarmet@sotsdem.ee
Tartu linn Gea Kangilaski 521 3295 geakoverjalg@gmail.com
Tartu linn Ants Jonanson 505 7303 ants@johanson.ee
Tartu linn Asko Tamme 53402784 tamme.asko@gmail.com
Tartumaa Marika Saar 522 7013 marika.saar@sotsdem.ee
Tartumaa Jaan Sõrra 508 7320 jaan.sorra@gmail.com
Valgamaa Madis Gross 5174611 madis@tolliste.ee
Valgamaa Kaido Tamberg 5182016 kaidotamberg@hotmail.com
Viljandimaa Juhan-Mart Salumäe 58132863 juhan.salumae@gmail.com
Viljandimaa Maarika Õmblus 56661421 kureplika@gmail.com
Võrumaa Anti Allas 53400409 anti.allas@voru.ee
Võrumaa Raigo Jahu 5276121 raigo.jahu@sotsdem.ee