Harjumaa sotsiaaldemokraadid kinnitasid Marina Kaljuranna enda esinumbriks

Ann VaidaHarju- ja Raplamaa, Harjumaa

Täna kogunenud Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Harjumaa piirkonna juhatus kinnitas eesseisvate Riigikogu valimiste esinumbriks teeneka diplomaadi ja poliitiku Marina Kaljuranna. 

Marina Kaljurand tänas erakonda selle usalduse eest: “Annan endale aru selle positsiooniga kaasnevast vastutusest ning nüüd peame üheskoos tööle hakkama, et selgitada sotside seisukohti ja võita valijate usaldus.” Riigikogu valimistele minnes juhindub ta oma varasematest kogemustest diplomaadi ja poliitikuna. „Julgeolek ja kindlustunne, üksteise ärakuulamine ja üksteisest lugupidamine, hoolimine ja abistamine, haridus ja võrdõiguslikkus – need teemad on olnud mulle väga olulised ja jäävad selleks,“ sõnas ta.

„Marina on end tõestanud mitte ainult Eesti patrioodi, vaid eri kogukondade ühendajana ning ausa ja sirgjoonelise inimesena. Pole kahtlustki, et ta suudab kohati lõhestavasse poliitikaellu tuua positiivsust ja värsket hoogu, aga kindlasti ka häid mõtteid,“ kommenteeris Harjumaa piirkonna esimees Liisa Oviir. „Võimeka diplomaadina, kes jätkuvalt Eestit rahvusvaheliselt esindab, tunneb ta läbi ja lõhki julgeolekuteemasid, mis kuluvad marjaks ära ka sisepoliitikas,“ lisas ta.