Volikogu liikmed

Volikogu on erakonna kõrgeim organ üldkogude vahelisel ajal. Volikogu moodustub erakonna juhatuse liikmetest (valitud Sotsiaaldemokraatide üldkogul 5. veebruaril 2022), Riigikogu fraktsiooni liikmetest, erakonna Euroopa Parlamendi esindajatest, erakonna Vabariigi Valitsuse liikmetest ning iga piirkonna valitud esindajatest.

Volikogu liikmed juhatuse liikmena:

Lauri Läänemets 5139037 lauri.laanemets@riigikogu.ee
Riina Sikkut 5100866 riina.sikkut@riigikogu.ee
Anti Allas 53400409 allas.anti@gmail.com
Lauri Paeveer 56233064 paeveer@gmail.com
Helmen Kütt 511 4339 helmen.kytt@riigikogu.ee
Reili Rand
56479773
reili.rand@sotsid.ee
Jevgeni Ossinovski 5545420 jevgeni.ossinovski@riigikogu.ee
Marina Kaljurand 5116647 marina.kaljurand@europarl.europa.eu
Eiki Nestor 5183432 eiki.nestor@gmail.com
Peep Peterson 5015446 peep.peterson@eakl.ee
Anto Liivat 5540099 anto.liivat@gmail.com
Anneli Pärlin 5270908 anneliparlin@gmail.com
Lemmit Kaplinski 5118619 lemmit.kaplinski@gmail.com
Priit Lomp 56982166 priit.lomp@gmail.com
Joosep Vimm 5220214 joosep.vimm@sotsid.ee
Siret Pihelgas 5188123 siret.pihelgas@paide.ee
Heljo Pikhof 5119637 heljo.pikhof@riigikogu.ee
Raul Kudre 5256695 raul.kudre@setomaa.ee
Eve Kislov 5020971 eve.kislov@gmail.com
Maris Neeno
58857579
maris.neeno@gmail.com
Merike Metstak 5278870 merike.metstak@gmail.com

Volikogu liikmed fraktsiooni esindajatena:

Raimond Kaljulaid 5219359 raimond.kaljulaid@riigikogu.ee

Volikogu liikmed Euroopa Parlamendi liikmena:

Sven Mikser 5073458 sven.mikser@europarl.europa.eu

Volikogu liikmed Vabariigi Valitsuse esindajatena:

Madis Kallas 5067383 madis_kallas@yahoo.com

Volikogu liikmed piirkondade esindajatena:

 

Harjumaa Margit Väikmeri 53264028 margit.vaikmeri@sotsid.ee
Harjumaa Jüri Ross
56656101
jyri.ross@byroomaailm.ee
Harjumaa Henri Kaselo
5237277
henri.kaselo@sotsid.ee
Harjumaa Allar-Reinhold Veelmaa 56478008 allarveelmaa8@hotmail.com
Hiiumaa Liisi Mäeumbaed 5135971 liisu815@gmail.com
Hiiumaa Toomas Kokovkin 5023075 toomas@hiiumaa.ee
Ida-Virumaa Etti Kagarov 5165521 etti.kagarov@gmail.com
Ida-Virumaa Dmitri Kolotuškin 5146980 dmikol@gmail.com
Ida-Virumaa Aili Ilves 53457534 aililleke@gmail.com
Jõgevamaa Asso Nettan 5223820 assonettan21@gmail.com
Jõgevamaa Hannes Soosaar 5229585 kiri.soosaarele@gmail.com
Järvamaa Kati Nõlvak 5576677 kati.kenk@gmail.com
Järvamaa Margus Nurmik 5094513 margusnurmik@gmail.com
Läänemaa Markku Olavi Lehtonen 51922291 pikseke@hotmail.com
Läänemaa Neeme Suur 5072228 neeme.suur@envir.ee
Lääne-Virumaa Laila Talunik 55934399 lailatalunik@gmail.com
Lääne-Virumaa Kelly Ramul 56875499 kelly.konetski@gmail.com
Lääne-Virumaa Eerik Lumiste 5113595 eerik.lumiste@gmail.com
Põlvamaa Sirje Tobreluts 5050993 sirje.tobreluts@gmail.com
Põlvamaa Jana Morozov 53491171 janamorozov@gmx.net
Pärnumaa Jana Ristimets 53486338 jana.ristimets@gmail.com
Pärnumaa Heinrich Laan 59815610 heints1989@gmail.com
Pärnumaa Gerda Kulli-Kordemets
513 2259
ge.kordemets@gmail.com
Raplamaa Madis Roodla 55541638 madisroodla@gmail.com
Raplamaa Tiit Tammsaar 5039108 tiit.tammsaar@mail.ee
Saaremaa Heiki Hanso
5176969
heikihanso@gmail.com
Saaremaa Rando Kubits 55584402 rando.kubits@ouman.ee
Tallinn Hanno Matto 5643013 hanno.sde@gmail.com
Tallinn Alissa Ait 58304984 alissa.ait.18@gmail.com
Tallinn Margit Hiiet 51933567 margit.hiiet@sotsid.ee
Tallinn Tarvo Sarmet 5142231 tarvo.sarmet@sotsid.ee
Tallinn Kaarel Oja 56673202 ojakaarel@gmail.com
Tallinn Jelena Petriläinen 5076550 petrilainen.jelena@gmail.com
Tartu linn Piia Jürgenson 55602087 hastiajukas@gmail.com
Tartu linn Heiki Järveveer 5071599 heikijv@gmail.com
Tartu linn Ants Johanson 5057303 ants@johanson.ee
Tartu linn Elsa Leiten
5232931
eleiten@gmail.com
Tartumaa Marika Saar 5227013 marika.saar@sotsid.ee
Tartumaa Jaan Sõrra 5087320 jaan.sorra@gmail.com
Valgamaa Karl Kirt
57801498
karlkirt@gmail.com
Valgamaa Katre Kikkas 58228203 katrekikkas@gmail.com
Valgamaa Meeli Tuubel 5114554 meelituubel@gmail.com
Viljandimaa Urmas Suik 5240635 urmas.suik@gmail.com
Viljandimaa Jaak Allik 5030664 allikjaak@gmail.com
Välismaa Sille Kroon
55524401
sille.kroon@gmail.com
Välismaa Vladislav Veližanin
55631777
elizanin.01@gmail.com
Võrumaa Emil Aništšenko 5342 2989 emil.anistsenko@gmail.com
Võrumaa Raigo Jahu 5276121 raigo.jahu@sotsid.ee
Võrumaa Piret Haljend 505 2802 saaguparem@gmail.com