Volikogu liikmed

Volikogu on erakonna kõrgeim organ üldkogude vahelisel ajal. Volikogu moodustub erakonna juhatuse liikmetest (valitud Sotsiaaldemokraatide üldkogul 5. veebruaril 2022), Riigikogu fraktsiooni liikmetest, erakonna Euroopa Parlamendi esindajatest, erakonna Vabariigi Valitsuse liikmetest ning iga piirkonna valitud esindajatest.

Volikogu liikmed juhatuse liikmena:

Lauri Läänemets 5139037 lauri.laanemets@riigikogu.ee
Riina Sikkut 5100866 riina.sikkut@riigikogu.ee
Anti Allas 53400409 allas.anti@gmail.com
Lauri Paeveer 56233064 paeveer@gmail.com
Helmen Kütt 511 4339 helmen.kytt@riigikogu.ee
Eduard Odinets 5018934 eduard.odinets@riigikogu.ee
Jevgeni Ossinovski 5545420 jevgeni.ossinovski@riigikogu.ee
Marina Kaljurand 5116647 marina.kaljurand@europarl.europa.eu
Eiki Nestor 5183432 eiki.nestor@gmail.com
Peep Peterson 5015446 peep.peterson@eakl.ee
Anto Liivat 5540099 anto.liivat@gmail.com
Anneli Pärlin 5270908 anneliparlin@gmail.com
Lemmit Kaplinski 5118619 lemmit.kaplinski@gmail.com
Priit Lomp 56982166 priit.lomp@gmail.com
Joosep Vimm 5220214 joosep.vimm@sotsid.ee
Gea Kangilaski 5213295 geakoverjalg@gmail.com
Heljo Pikhof 5119637 heljo.pikhof@riigikogu.ee
Raul Kudre 5256695 raul.kudre@setomaa.ee
Eve Kislov 5020971 eve.kislov@gmail.com
Õnne Paulus 56398177 onne@noorsots.ee
Merike Metstak 5278870 merike.metstak@gmail.com

Volikogu liikmed fraktsiooni esindajatena:

Indrek Saar 5082436 indrek.saar@riigikogu.ee
Jaak Juske 5013160 jaakjuske@gmail.com
Ivari Padar 5131851 ivari.padar@riigikogu.ee
Kalvi Kõva 5216732 kalvi.kova@riigikogu.ee

Volikogu liikmed Euroopa Parlamendi liikmena:

Sven Mikser 5073458 sven.mikser@europarl.europa.eu

Volikogu liikmed piirkondade esindajatena:

Harjumaa Pille Petersoo 5080101 petersoo@yahoo.com
Harjumaa Taavi Talvik 56569996 taavi@uninet.ee
Harjumaa Ain Böckler 5017373 ain.bockler@eesti.ee
Hiiumaa Kalev Kotkas 5037976 kalev@hiiumaa.ee
Hiiumaa Toomas Kokovkin 5023075 toomas@hiiumaa.ee
Ida-Virumaa Etti Kagarov 5165521 etti.kagarov@gmail.com
Ida-Virumaa Vladimir Izotov 55989058 vladimir.izotov@sotsid.ee
Ida-Virumaa Aili Ilves 53457534 aililleke@gmail.com
Jõgevamaa Asso Nettan 5223820 assonettan21@gmail.com
Jõgevamaa Hannes Soosaar 5229585 kiri.soosaarele@gmail.com
Järvamaa Annela Ojaste 56682408 annela@ojaste.eu
Järvamaa Margus Nurmik 5094513 margusnurmik@gmail.com
Läänemaa Markku Olavi Lehtonen 51922291 pikseke@hotmail.com
Läänemaa Kaido Sipelgas 5538190 kaido.sipelgas@gmail.com
Lääne-Virumaa Laila Talunik 55934399 lailatalunik@gmail.com
Lääne-Virumaa Kelly Konetski-Ramul 56875499 kelly.konetski@gmail.com
Lääne-Virumaa Eerik Lumiste 5113595 eerik.lumiste@gmail.com
Põlvamaa Sirje Tobreluts 5050993 sirje.tobreluts@gmail.com
Põlvamaa Jana Morozov 53491171 janamorozov@gmx.net
Pärnumaa Reelika Rüütli 55593558 reelika.ryytli@gmail.com
Pärnumaa Kadri-Aija Viik 5167650 kadri_aija@hotmail.com
Raplamaa Madis Roodla 55541638 madisroodla@gmail.com
Raplamaa Tiit Tammsaar 5039108 tiit.tammsaar@mail.ee
Saaremaa Jaanis Prii 5201967 jaanis@cassiopeia.ee
Saaremaa Rando Kubits 55584402 rando.kubits@ouman.ee
Tallinn Maris Sild 56938678 maris.sild@sotsid.ee
Tallinn Margit Hiiet 51933567 margit.hiiet@sotsid.ee
Tallinn Alissa Ait 58304984 alissa.ait@sotsid.ee
Tallinn Hanno Matto 5643013 hanno.sde@gmail.com
Tartu linn Karl Aaron Adson 53461542 karladson@gmail.com
Tartu linn Toomas Jürgenstein 55629938 toomas.jyrgenstein@htg.tartu.ee
Tartu linn Heiki Järveveer 5071599 heikijv@gmail.com
Tartumaa Marika Saar 5227013 marika.saar@sotsid.ee
Tartumaa Jaan Sõrra 5087320 jaan.sorra@gmail.com
Valgamaa Katre Kikkas 58228203 katrekikkas@gmail.com
Valgamaa Meeli Tuubel 5114554 meelituubel@gmail.com
Viljandimaa Juhan-Mart Salumäe 58132863 juhan.salumae@gmail.com
Viljandimaa Jaak Allik 5030664 allikjaak@gmail.com
Võrumaa Anti Allas 53400409 anti.allas@voru.ee
Võrumaa Raigo Jahu 5276121 raigo.jahu@sotsid.ee