Volikogu liikmed

Volikogu on erakonna kõrgeim organ üldkogude vahelisel ajal. Volikogu moodustub erakonna juhatuse liikmetest (valitud Sotsiaaldemokraatide üldkogul 1. juunil 2018), riigikogu fraktsiooni liikmetest, erakonna Euroopa Parlamendi esindajatest, erakonna Vabariigi Valitsuse liikmetest ning iga piirkonna valitud esindajatest.

Volikogu liikmed juhatuse liikmena:

Jevgeni Ossinovski 5545420 jevgeni.ossinovski@riigikogu.ee
Heljo Pikhof 5119637 heljo.pikhof@riigikogu.ee
Indrek Saar 5082436 indrek.saar@riigikogu.ee
Helmen Kütt 5114339 helmen.kytt@riigikogu.ee
Anto Liivat 5540099 anto.liivat@gmail.com
Reet Laja 5182818 laja@laja.pri.ee
Liisa Oviir 5288613 liisa.oviir@gmail.com
Tõnu Ints 56490277 tonu.ints@gmail.com
Lauri Läänemets 5139037 l22nemets@gmail.com
Priit Lomp 56982166 priit.lomp@gmail.com
Inara Luigas 5168422 luigasinara@gmail.com
Sven Mikser 5073458 sven.mikser@riigikogu.ee
Eiki Nestor 5183432 eiki.nestor@gmail.com
Marju Lauristin 5138669 marju.lauristin@ut.ee
Reili Rand 56479773 reili.rand@gmail.com
Maris Sild 56938678 mmsild@gmail.com
Rainer Vakra 58002828 rainer.vakra@gmail.com
Ivari Padar 5131851 ivari.padar@riigikogu.ee
Kalvi Kõva 5216732 kalvi.kova@riigikogu.ee
Joosep Vimm 5220214 joosep.vimm@sotsid.ee
Merike Metstak 5278870 merike.metstak@gmail.com

Volikogu liikmed valitsuse liikmena:

Riina Sikkut 626 9100 riina.sikkut@sm.ee
Rene Tammist 625 6304 rene.tammist@sotsid.ee
Katri Raik 515 3394 katri.raik@siseministeerium.ee

Volikogu liikmed fraktsiooni liikmetena:

Marina Kaljurand 5116647 marina.kaljurand@riigikogu.ee

Volikogu liikmed Euroopa Parlamendi liikmetena:

Hannes Hanso 5131851 hannes.hanso@europarl.europa.eu

Volikogu liikmed piirkondade esindajatena:

Harjumaa Mare Sipsaka 56826617 maresipsaka@gmail.com
Harjumaa Margus Talsi 5011219 margustalsi@hotmail.com
Harjumaa Astrid Ojasoon 53730345 astrid.ojasoon@gmail.com
Hiiumaa Kalev Kotkas 5037976 kalev@hiiumaa.ee
Hiiumaa Toomas Kokovkin 5023075 toomas@hiiumaa.ee
Ida-Virumaa Pavel Prokopenko 53961415 pavel.prokopenko@mail.ee
Ida-Virumaa Heiki Luts 5030201 heiki.luts@vaiko.ee
Ida-Virumaa Sergei Solovjov 5208344 sergey.solovjov@gmail.com
Jõgevamaa Jüri Morozov 5098521 jyri.morozov@sotsid.ee
Jõgevamaa Margus Möldri 5134960 margus.moldri@poltsamaa.ee
Järvamaa Margus Nurmik 5094513 margusnurmik@gmail.com
Järvamaa Siret Pihelgas 5188123 siret.pihelgas@paide.ee
Läänemaa Markku Olavi Lehtonen 51922291 pikseke@hotmail.com
Läänemaa Kaido Sipelgas 5538190 kaido.sipelgas@gmail.com
Lääne-Virumaa Kairit Pihlak 57450259 kairit.pihlak@sotsid.ee
Lääne-Virumaa Kelly Konetski-Ramul 56875499 kelly.konetski@gmail.com
Lääne-Virumaa Ene Augasmägi 55980670 ene1975@gmail.com
Põlvamaa Raul Kudre 5256695 raul48@hot.ee
Põlvamaa Kaido Palu 5159940 kaidopalu@gmail.com
Pärnumaa Kalev Kaljuste 5137439 kalev@parnumaa.ee
Pärnumaa Mark Soosaar 5024947 marksoosaar@hotmail.com
Raplamaa Madis Roodla 55541638 madisroodla@gmail.com
Raplamaa Tiit Tammsaar 5039108 tiit.tammsaar@mail.ee
Saaremaa Jaanis Prii 5201967 jaanis@cassiopeia.ee
Saaremaa Rando Kubits 55584402 rando.kubits@ouman.ee
Tallinn Siim Tuisk 5251946 siim@tuisk.ee
Tallinn Hanno Matto 5643013 hanno.matto@mail.ee
Tallinn Helve Särgava 5108866 helve@saidafarm.ee
Tallinn Madis Verro 56630976 madis.verro@gmail.com
Tallinn Tarvo Sarmet 5142231 tarvo.sarmet@sotsid.ee
Tartu linn Gea Kangilaski 5213295 geakoverjalg@gmail.com
Tartu linn Ants Johanson 5057303 ants@johanson.ee
Tartu linn Asko Tamme 53402784 tamme.asko@gmail.com
Tartumaa Marika Saar 5227013 marika.saar@sotsid.ee
Tartumaa Jaan Sõrra 5087320 jaan.sorra@gmail.com
Valgamaa Katre Kikkas 58228203 katrekikkas@gmail.com
Valgamaa Karl Kirt 57801498 karlkirt@gmail.com
Viljandimaa Juhan-Mart Salumäe 58132863 juhan.salumae@gmail.com
Viljandimaa Maarika Õmblus 56661421 kureplika@gmail.com
Võrumaa Anti Allas 53400409 anti.allas@voru.ee
Võrumaa Raigo Jahu 5276121 raigo.jahu@sotsid.ee