Piirkonnad ja osakonnad

Sotsiaaldemokraatlik Erakond jaguneb 17 piirkonnaks. Eraldi piirkonna moodustavad kõik maakonnad ning Tallinna ja Tartu linn. Piirkonnas, kus osakonnad puuduvad, on piirkonnal nii osakonna kui ka piirkonna õigused ja kohustused.

Osakonna võivad moodustada vähemalt seitse erakonna liiget. Igas vallas ja linnas võib moodustada ühe osakonna. Tallinnas võib osakonna moodustada igas linnaosas. Ühe osakonna võib moodustada ka mitmes omavalitsusüksuses ühiselt. Hetkel on Sotsiaaldemokraatlikul Erakonnal 99 osakonda.

Parempoolsete linkide all on ära toodud kõikide piirkondade ja nende alla kuuluvate osakondade kontaktid.

Piirkondade esimehed
Harjumaa Liisa Oviir liisa.oviir@gmail.com 528 8613
Hiiumaa Reili Rand reili.rand@gmail.com 5647 9773
Ida-Virumaa Andres Anvelt andres.anvelt@siseministeerium.ee 524 7747
Jõgevamaa Jüri Morozov jyri.morozov@gmail.com 509 8521‬
Järvamaa Lauri Läänemets l22nemets@gmail.com 513 9037
Läänemaa Neeme Suur neeme.suur@gmail.com 507 2228
Lääne-Virumaa Indrek Saar indrek.saar@kul.ee 508 2436
Põlvamaa Sirje Tobreluts sirje@laheda.ee 505 0993
Pärnumaa Kalev Kaljuste kalevkaljuste@gmail.com 513 7439
Raplamaa Madis Roodla madisroodla@gmail.com 5199 2388
Saaremaa Jaanis Prii jaanis@cassiopeia.ee 520 1967
Tallinn Rainer Vakra rainer.vakra@riigikogu.ee 5800 2828
Tartu Heljo Pikhof heljo.pikhof@riigikogu.ee 511 9637
Tartumaa Priit Lomp priit.lomp@gmail.com 5698 2166
Valgamaa Rein Randver rein.randver@gmail.com 501 9926
Viljandimaa Helmen Kütt helmen.kytt@riigikogu.ee 511 4339
Võrumaa Kalvi Kõva kalvi.kova@riigikogu.ee 521 6732