Kontakt

Peakontor

Peasekretär Rannar Vassiljev rannar.vassiljev@sotsid.ee 5621 5610
Sekretär-juhiabi Alina Aruoja alina.aruoja@sotsid.ee 5304 9932
Välissekretär Madis Roodla madis.roodla@sotsid.ee 5554 1638

Meediakontaktid

Riigikogu fraktsiooni meedianõunik Kai Kalamees kai.kalamees@gmail.com 510 2483
Venekeelse meedia juht Kirill Klaus kirill.klaus@sotsid.ee 5330 5007

Piirkonnad ja osakonnad

Sotsiaaldemokraatlik Erakond jaguneb 17 piirkonnaks. Eraldi piirkonna moodustavad kõik maakonnad ning Tallinna ja Tartu linn. Piirkonnas, kus osakonnad puuduvad, on piirkonnal nii osakonna kui ka piirkonna õigused ja kohustused.

Osakonna võivad moodustada vähemalt seitse erakonna liiget. Igas vallas ja linnas võib moodustada ühe osakonna. Tallinnas võib osakonna moodustada igas linnaosas. Ühe osakonna võib moodustada ka mitmes omavalitsusüksuses ühiselt.

Vaata piirkondi:
Harjumaa, Hiiumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Jõgevamaa, Lääne-Virumaa, Läänemaa, Pärnumaa, Põlvamaa, Raplamaa, Saaremaa, Tallinn, Tartu, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa.

Piirkondade arendusjuhid
Tallinn Anna-Kristiina Iher annakristiina.iher@sotsid.ee 5621 9543
Tartu Linn Kertu Valge kertu.valge@sotsid.ee 5686 9003
Harju-, Rapla-, Järva- ja Lääne-Virumaa Katriin Tees katriin.tees@sotsid.ee 5800 5568
Pärnu-, Lääne-, Viljandi-, Hiiu- ja Saaremaa Jana Ristimets jana.ristimets@gmail.com 5348 6338
Tartu-, Jõgeva, Põlva-, Valga- ja Võrumaa Anne Aleksejev anne.aleksejev@sotsid.ee 5340 1591
Venekeelse liikmeskonna koordinaator Kirill Klaus kirill.klaus@sotsid.ee 5330 5007

 

Harjumaa

 

Piirkonna esimees Liisa Oviir liisa.oviir@gmail.com 528 8613
Aseesimees Pille Petersoo petersoo@yahoo.com 508 0101
Aseesimees Merike Metstak merike.metstak@gmail.com 527 8870
Aseesimees Heinart Puhkim heinart.puhkim@gmail.com 511 9333
Osakonnad
Anija Tanel Talve tanel.talve@gmail.com 512 3392
Harku Heinart Puhkim heinart.puhkim@gmail.com 511 9333
Jõelähtme Merike Metstak merike.metstak@gmail.com 527 8870
Keila Mati Õunloo matiounloo@gmail.com 5326 8625
Kiili Liisa Oviir liisa.oviir@gmail.com 528 8613
Kose Eteri Eha eterieha@gmail.com 5805 1769
Loksa Liisa Oviir liisa.oviir@gmail.com 528 8613
Maardu Ilja Borodkin eprorock.ilja@gmail.com 5695 0134
Lääne-Harju Vladimir Niinimäki vladimir.niinimaki@gmail.com 5835 6145
Rae Ain Böckler ain@r66.ee 501 7373
Saku Lii Murdmets lii.murdmets@mail.ee 552 8785
Saue Ole Michael Rasmussen ole@estpak.ee 513 0720
Viimsi Annika Vaikla annikavaikla@gmail.com 5664 7630

 

Hiiumaa

Piirkonna esimees Reili Rand reili.rand@gmail.com 5647 9773

 

Ida-Virumaa

 

Piirkonna esimees Katri Raik katri.raik@riigikogu.ee 515 3394
Aseesimees Etti Kagarov etti.kagarov@gmail.com 516 5521
Aseesimees Heiki Luts heiki.luts@gmail.com 503 0201
Osakonnad
Jõhvi Sergei Solovjov sergey.solovjov@gmail.com 520 8344
Kohtla-Järve Etti Kagarov etti.kagarov@gmail.com 516 5521
Kiviõli Arne Piirimägi arne.piirimagi@mail.ee 5340 9035
Narva Vladimir Izotov vladimir.izotov@sotsid.ee 5598 9058
Narva-Jõesuu Heiki Johannes heikijohannes@gmail.com 552 4201
Lüganuse-Püssi Katri Raik katri.raik@riigikogu.ee 515 3394
Sillamäe Igor Suharukov sim.sillamae@mail.ru 524 4413
Toila Katri Raik katri.raik@riigikogu.ee 515 3394

 

Järvamaa

Piirkonna esimees Lauri Läänemets l22nemets@gmail.com 513 9037
Osakonnad
Järva Annela Ojaste annela@ojaste.eu 5668 2408
Paide Siret Pihelgas siret.pihelgas@paide.ee 518 8123
Türi Heigo Laaneoks heigo.laaneoks@gmail.com 521 7626

 

Jõgevamaa

Piirkonna esimees Jüri Morozov jyri.morozov@sotsid.ee 509 8521
Osakonnad
Jõgeva Kristian Vaarpuu kotkaand@gmail.com 5672 1959
Mustvee Jüri Morozov jyri.morozov@gmail.com 509 8521
Põltsamaa Jaan Aiaots aiaotsjaan@gmail.com 505 6175

 

Lääne-Virumaa

 

Piirkonna esimees Indrek Saar indrek.saar@riigikogu.ee 508 2436
Aseesimees Eerik Lumiste eerik.lumiste@gmail.com 511 3595
Aseesimees Kairit Pihlak kairit.pihlak@gmail.com 527 1962
Osakonnad
Haljala Indrek Saar indrek.saar@riigikogu.ee 508 2436
Kadrina Toomas Tingas toomas.tingas@kadrina.ee 501 6526
Rakvere Kairit Pihlak kairit.pihlak@gmail.com 527 1962
Rakvere vald Boriss Balõtšev boriss.balothsev@gmail.com 5194 6313
Tapa Ene Augasmägi ene1975@gmail.com 5598 0670
Vinni Eerik Lumiste eerik.lumiste@gmail.com 511 3595
Viru-Nigula Raivo Heinmets raivo.heinmets@mail.ee 528 9369
Väike-Maarja Külli Urbas kylli@kaarmakt.ee 508 3308

 

Läänemaa

Piirkonna esimees Neeme Suur neeme.suur@gmail.com 507 2228
Aseesimees Heli Kaldas heli.kaldas@sotsid.ee 5341 4882
Osakonnad
Põhja-Läänemaa Kail Visla vislakail@gmail.com
Haapsalu Kaido Sipelgas kaido.sipelgas@gmail.com

 

Pärnumaa

Piirkonna esimees Kalev Kaljuste kalevkaljuste@gmail.com 513 7439
Osakonnad
Lihula Jana Ristimets jana.ristimets@gmail.com 5348 6338
Pärnu Jana Ristimets jana.ristimets@gmail.com 5348 6338
Tahkuranna Jana Ristimets jana.ristimets@gmail.com 5348 6338
Tootsi Olga Kaljuste olga.kaljuste@gmail.com 523 0112
Paikuse-Sindi Jana Ristimets jana.ristimets@gmail.com 5348 6338

 

Põlvamaa

 

Piirkonna esimees Sirje Tobreluts sirje.tobreluts@gmail.com 505 0993
Osakonnad
Kanepi Liivia Miil liivia.miil@gmail.com 5650 8514
Põlva Timo Varik timovarik@gmail.com 514 1408
Räpina Kaido Palu kaidopalu@gmail.com 515 9940

 

Raplamaa

Piirkonna esimees Madis Roodla madisroodla@gmail.com 5199 2388
Osakonnad
Kehtna Illar Olesk tarsi@hot.ee 513 5351
Kohila Urmas Raud urmas.raud@gmail.com 5698 7821
Märjamaa Ruth Kaldma rkaldma5@gmail.com 5669 7552
Rapla Madis Roodla madisroodla@gmail.com 5199 2388
Raplamaa Madis Roodla madisroodla@gmail.com 5199 2388

 

Saaremaa

 

Piirkonna esimees Rando Kubits rando.kubits@ouman.ee 5558 4402

 

Tallinn

 

Piirkonna esimees Rainer Vakra rainer.vakra@gmail.com 5800 2828
Aseesimees Maris Sild maris.sild@sotsid.ee 5693 8678
Aseesimees Jaak Juske jaakjuske@gmail.com 501 3160
juhatuse liige Anastassia Kovalenko anastassia.kovalenko@gmail.com
juhatuse liige Tarvo Sarmet tarvo.sarmet@sotsid.ee
juhatuse liige Hanno Matto hanno.matto@mail.ee
juhatuse liige Anto Liivat anto.liivat@sotsid.ee
Osakonnad
Haabersti Erika Scholler erika.scholler@yahoo.com 513 0535
Kesklinn Virgo Press virgo.press@gmail.com 529 2996
Kristiine Margit Hiiet margit.hiiet@sotsid.ee 5193 3567
Lasnamäe Kirill Klaus kirill.klaus@sotsid.ee 5330 5007
Mustamäe Merli Reidolf merli.reidolf@gmail.com 5664 0078
Nõmme Külli Urb kylli@tallinnakoda.ee 5567 2585
Pirita Barbi Pilvre bpilvre@gmail.com 5620 7220
Põhja-Tallinn Joosep Vimm joosep.vimm@gmail.com 522 0214
Revisjon
Madis Verro madis.verro@gmail.com
Imbi Masing imbi82@hotmail.com

 

Tartu

Piirkonna esimees Heljo Pikhof heljo.pikhof@riigikogu.ee 511 9637

 

Tartumaa

Piirkonna esimees Priit Lomp priit.lomp@gmail.com 5698 2166
Osakonnad
Kastre Priit Lomp priit.lomp@gmail.com 5698 2166
Elva Marika Saar marika.saar@sotsid.ee 522 7013
Tartu vald Anne Aleksejev anne.aleksejev@sotsid.ee 5340 1591
Ülenurme Jana Morozov janamorozov@gmx.net 5349 1171
Tartumaa Priit Lomp priit.lomp@gmail.com 5698 2166

 

Valgamaa

Piirkonna esimees Rein Randver rein.randver@gmail.com 501 9926
Osakonnad
Helme-Tõrva Tarmo Tamm tarmo.tamm25@gmail.com 521 0345
Otepää Teet Reedi teet.reedi@gmail.com 505 9086
Sangaste Kaido Tamberg kaidotamberg@hotmail.com 518 2016
Valga linn Rein Randver rein.randver@gmail.com 501 9926
Valgamaa Rein Randver rein.randver@gmail.com 501 9926

 

Viljandimaa

 

Piirkonna esimees Helmen Kütt helmen.kytt@riigikogu.ee 511 4339
Osakonnad
Mulgi Andres Räägel andres.raagel@sotsid.ee 5858 7860
Viljandi vald Helmen Kütt helmen.kytt@riigikogu.ee 511 4339
Viljandi linn Juhan-Mart Salumäe juhan.salumae@gmail.com 5813 2863
Põhja-Viljandimaa Helmen Kütt helmen.kytt@riigikogu.ee 511 4339

 

Võrumaa

Piirkonna esimees Kalvi Kõva kalvi.kova@riigikogu.ee 521 6732
Osakonnad
Rõuge Kerli Kõiv kerli500@gmail.com 5560 3988
Antsla Rolf Kiitsak kiitsakr@gmail.com 5695 6144
Võru Anti Allas anti.allas@voru.ee 5340 0409
Võru vald Ivari Padar ivari.padar@riigikogu.ee 513 1851
Setomaa Raul Kudre raul48@hot.ee 525 6695

 

Piirkondade kontorid

Tallinn Toompuiestee 16, Tallinn 10137 611 6040 kantselei@sotsid.ee
Tartu Riia 13-23, Tartu 51010 5686 9003 tartu@sotsid.ee

 

Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Toompuiestee 16, Tallinn 10137
kantselei@sotsid.ee
611 6040
Registreerimisnumber: 80052459

Arveldusarved:
LHV EE857700771003696371
Swedbank EE762200221015674174