Kontakt

Peakontor

Peasekretär Rannar Vassiljev rannar.vassiljev@sotsid.ee 5621 5610
Arendusjuht Maris Sild maris.sild@sotsid.ee 5693 8678
Välissekretär Madis Roodla madis.roodla@sotsid.ee 5554 1638

Meediakontaktid

Riigikogu fraktsiooni meedianõunik Kai Kalamees kai.kalamees@gmail.com 510 2483
Venekeelse meedia juht Kirill Klaus kirill.klaus@sotsid.ee 5330 5007

Piirkonnad ja osakonnad

Sotsiaaldemokraatlik Erakond jaguneb 17 piirkonnaks. Eraldi piirkonna moodustavad kõik maakonnad ning Tallinna ja Tartu linn. Piirkonnas, kus osakonnad puuduvad, on piirkonnal nii osakonna kui ka piirkonna õigused ja kohustused.

Osakonna võivad moodustada vähemalt seitse erakonna liiget. Igas vallas ja linnas võib moodustada ühe osakonna. Tallinnas võib osakonna moodustada igas linnaosas. Ühe osakonna võib moodustada ka mitmes omavalitsusüksuses ühiselt.

Vaata piirkondi:
Harjumaa, Hiiumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Jõgevamaa, Lääne-Virumaa, Läänemaa, Pärnumaa, Põlvamaa, Raplamaa, Saaremaa, Tallinn, Tartu, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa.

Piirkondade arendusjuhid
Tallinn (kontaktisik) Joosep Vimm joosep.vimm@sotsid.ee 5220214
Tartu Linn Kertu Valge kertu.valge@sotsid.ee 56869003
Ida-Virumaa (kontaktisik) Katriin Tees katriin.tees@sotsid.ee 58005568
Harju-, Rapla-, Järva- ja Lääne-Virumaa Katriin Tees katriin.tees@sotsid.ee 58005568
Pärnu-, Lääne-, Viljandi-, Hiiu- ja Saaremaa Jana Ristimets jana.ristimets@gmail.com 53486338
Tartu-, Jõgeva, Põlva-, Valga- ja Võrumaa Katrin Kare katrin.kare@sotsid.ee 5102621
Venekeelse liikmeskonna koordinaator Kirill Klaus kirill.klaus@sotsid.ee 53305007

 

Harjumaa

 

Piirkonna esimees Tarmo Prikk tarmo.prikk@monrax.eu 507 1739
Aseesimees Pille Petersoo petersoo@yahoo.com 508 0101
Aseesimees Merike Metstak merike.metstak@gmail.com 527 8870
Aseesimees Hardi Volmer hardivolmer@gmail.com 514 9961
Osakonnad
Anija Tanel Talve tanel.talve@gmail.com 512 3392
Harku Tarmo Prikk :tarmo.prikk@@monrax.eu 507 1739
Jõelähtme Merike Metstak merike.metstak@gmail.com 527 8870
Keila Anneli Pärlin anneliparlin@gmail.com 527 0908
Kiili Tarmo Prikk tarmo.prikk@monrax.eu 507 1739
Kose Eteri Eha eterieha@gmail.com 5805 1769
Loksa Tarmo Prikk tarmo.prikk@monrax.eu 507 1739
Maardu Ilja Borodkin eprorock.ilja@gmail.com 5695 0134
Lääne-Harju Vladimir Niinimäki vladimir.niinimaki@gmail.com 5835 6145
Rae Ain Böckler ain@r66.ee 501 7373
Saku Lii Murdmets lii.murdmets@mail.ee 552 8785
Saue Ole Michael Rasmussen ole@estpak.ee 513 0720
Viimsi Pille Petersoo pille.petersoo@sotsid.ee 508 0101

 

Hiiumaa

Piirkonna esimees Reili Rand reili.rand@gmail.com 5647 9773

 

Ida-Virumaa

 

Piirkonna esimees Katri Raik katri.raik@riigikogu.ee 515 3394
Aseesimees Etti Kagarov etti.kagarov@gmail.com 516 5521
Aseesimees Heiki Luts heiki.luts@gmail.com 503 0201
Osakonnad
Jõhvi Sergei Solovjov sergey.solovjov@gmail.com 520 8344
Kohtla-Järve Etti Kagarov etti.kagarov@gmail.com 516 5521
Kiviõli Arne Piirimägi arne.piirimagi@mail.ee 5340 9035
Narva Vladimir Izotov vladimir.izotov@sotsid.ee 5598 9058
Narva-Jõesuu Heiki Johannes heikijohannes@gmail.com 552 4201
Sillamäe Igor Suharukov sim.sillamae@mail.ru 524 4413

 

Järvamaa

Piirkonna esimees Lauri Läänemets l22nemets@gmail.com 513 9037
Osakonnad
Järva Annela Ojaste annela@ojaste.eu 5668 2408
Paide Siret Pihelgas siret.pihelgas@paide.ee 518 8123
Türi Kati Nõlvak kati.kenk@gmail.com 557 6677

 

Jõgevamaa

Piirkonna esimees Asso Nettan assonettan21@gmail.com 522 3820
Osakonnad
Jõgeva Kristian Vaarpuu kotkaand@gmail.com 5672 1959
Mustvee Hannes Soosaar kiri.soosaarele@gmail.com
522 9585
Põltsamaa Jaan Aiaots aiaotsjaan@gmail.com 505 6175

 

Lääne-Virumaa

 

Piirkonna esimees Laila Talunik lailatalunik@gmail.com 5593 4399
Aseesimees Eerik Lumiste eerik.lumiste@gmail.com 511 3595
Aseesimees Kairit Pihlak kairit.pihlak@gmail.com 527 1962
Osakonnad
Haljala Laila Talunik lailatalunik@gmail.com 5593 4399
Kadrina Toomas Tingas toomas.tingas@kadrina.ee 501 6526
Rakvere Kairit Pihlak kairit.pihlak@gmail.com 527 1962
Rakvere vald Boriss Balõtšev boriss.balothsev@gmail.com 5194 6313
Tapa Helger-Hans Külmallik kuelmallik@gmail.com 5838 9455
Vinni Eerik Lumiste eerik.lumiste@gmail.com 511 3595
Viru-Nigula Raivo Heinmets raivo.heinmets@mail.ee 528 9369
Väike-Maarja Külli Urbas kylli@kaarmakt.ee 508 3308

 

Läänemaa

Piirkonna esimees Neeme Suur neeme.suur@gmail.com 507 2228
Aseesimees Heli Kaldas heli.kaldas@sotsid.ee 5341 4882
Osakonnad
Põhja-Läänemaa Kail Visla vislakail@gmail.com
Haapsalu Kaido Sipelgas kaido.sipelgas@gmail.com

 

Pärnumaa

 

Piirkonna esimees Kalev Kaljuste kalevkaljuste@gmail.com 513 7439
Osakonnad
Pärnu Jana Ristimets jana.ristimets@gmail.com 5348 6338

 

Põlvamaa

 

Piirkonna esimees Sirje Tobreluts sirje.tobreluts@gmail.com 505 0993
Osakonnad
Kanepi Liivia Miil liivia.miil@gmail.com 5650 8514
Põlva Timo Varik timovarik@gmail.com 514 1408
Räpina Kaido Palu kaidopalu@gmail.com 515 9940

 

Raplamaa

 

Piirkonna esimees Madis Roodla madisroodla@gmail.com 5554 1638
Osakonnad
Kehtna Illar Olesk tarsi@hot.ee 513 5351
Kohila Urmas Raud urmas.raud@gmail.com 5698 7821
Märjamaa Ruth Kaldma rkaldma5@gmail.com 5669 7552
Rapla Madis Roodla madisroodla@gmail.com 5554 1638
Raplamaa Madis Roodla madisroodla@gmail.com 5554 1638

 

Saaremaa

 

Piirkonna esimees Rando Kubits rando.kubits@ouman.ee 5558 4402

 

Tallinn

 

Esimees Raimond Kaljulaid raimond.kaljulaid@riigikogu.ee 521 9359
Aseesimees Rainer Vakra rainer.vakra@gmail.com 5800 2828
Aseesimees Maris Sild maris.sild@sotsid.ee 5693 8678
Aseesimees Jaak Juske jaakjuske@gmail.com 501 3160
juhatuse liige Tarvo Sarmet tarvo@sarmet.net
juhatuse liige Karin Paulus karinpaulus@gmail.com
juhatuse liige Hanno Matto hanno.matto@mail.ee
juhatuse liige Anto Liivat anto.liivat@sotsid.ee
Osakonnad
Haabersti Alissa Ait alissa.ait.18@gmail.com  5830 4984
Kesklinn Riina Sikkut riina.sikkut@riigikogu.ee 510 0866
Kristiine Margit Hiiet margit.hiiet@sotsid.ee 5193 3567
Lasnamäe Kirill Klaus kirill.klaus@sotsid.ee 5330 5007
Mustamäe Merli Reidolf merli.reidolf@gmail.com 5664 0078
Nõmme Külli Urb kylli@tallinnakoda.ee 5567 2585
Pirita Barbi Pilvre bpilvre@gmail.com 5620 7220
Põhja-Tallinn Joosep Vimm joosep.vimm@gmail.com 522 0214
Revisjon
Irina Budrik ibudrik@gmail.com
Piret Dahl piret.dahl@gmail.com

 

Tartu

Piirkonna esimees Heljo Pikhof heljo.pikhof@riigikogu.ee 511 9637

 

Tartumaa

Piirkonna esimees Priit Lomp priit.lomp@gmail.com 5698 2166
Osakonnad
Kastre Priit Lomp priit.lomp@gmail.com 5698 2166
Elva Marika Saar marika.saar@sotsid.ee 522 7013
Tartu vald Anne Aleksejev anne.aleksejev@sotsid.ee 5340 1591
Ülenurme Jana Morozov janamorozov@gmx.net 5349 1171
Tartumaa Priit Lomp priit.lomp@gmail.com 5698 2166

 

Valgamaa

 

Piirkonna esimees Karl Kirt karlkirt@gmail.com 5780 1498
Osakonnad
Helme-Tõrva Tarmo Tamm tarmo.tamm25@gmail.com 521 0345
Otepää Teet Reedi teet.reedi@gmail.com 505 9086
Valga linn Meeli Tuubel meelituubel@gmail.com 511 4554
Valgamaa Kontaktisik Anne Aleksejev anne.aleksejev@gmail.com 5340 1591

 

Viljandimaa

 

Piirkonna esimees Helmen Kütt helmen.kytt@riigikogu.ee 511 4339
Osakonnad
Mulgi Lembit Hiiesalu lembit.hiiesalu@mail.ee 5566 8553
Viljandi vald Marko Suvisild suvikas36@hot.ee 527 6500
Viljandi linn Juhan-Mart Salumäe juhan.salumae@gmail.com 5813 2863
Põhja-Viljandimaa Tambet Sova tambet.sova@gmail.com 514 8183

 

Võrumaa

 

Piirkonna esimees Anti Allas anti.allas@voru.ee 5340 0409
Osakonnad
Rõuge Kerli Kõiv kerli500@gmail.com 5560 3988
Antsla Rolf Kiitsak kiitsakr@gmail.com 5695 6144
Võru Anti Allas anti.allas@voru.ee 5340 0409
Võru vald Ivari Padar ivari.padar@riigikogu.ee 513 1851
Setomaa Raul Kudre raul48@hot.ee 525 6695

 

Piirkondade kontorid

Tallinn Toompuiestee 16, Tallinn 10137 5341 7303 kantselei@sotsid.ee
Tartu Riia 13-23, Tartu 51010 5686 9003 tartu@sotsid.ee

 

Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Toompuiestee 16, Tallinn 10137
kantselei@sotsid.ee
5341 7303
Registreerimisnumber: 80052459

Arveldusarved:
LHV EE857700771003696371
Swedbank EE762200221015674174