Kontakt

Peakontor

Peasekretär Eduard Odinets eduard.odinets@sotsid.ee 501 8934
Arendusjuht Maris Sild maris.sild@sotsid.ee 5693 8678
Assistent Maria Aleksejev maria.aleksejev@sotsid.ee 5376 7536
Välissekretär Madis Roodla madis.roodla@sotsid.ee 5554 1638

Meediakontaktid

Kommunikatsioonijuht Airi Ilisson airi.ilisson@sotsid.ee 503 0329
Riigikogu fraktsiooni meedianõunik Kai Kalamees kai.kalamees@gmail.com 510 2483
Venekeelse meedia juht Kirill Klaus kirill.klaus@sotsid.ee 5343 9677

Piirkonnad ja osakonnad

Sotsiaaldemokraatlik Erakond jaguneb 17 piirkonnaks. Eraldi piirkonna moodustavad kõik maakonnad ning Tallinna ja Tartu linn. Piirkonnas, kus osakonnad puuduvad, on piirkonnal nii osakonna kui ka piirkonna õigused ja kohustused.

Osakonna võivad moodustada vähemalt seitse erakonna liiget. Igas vallas ja linnas võib moodustada ühe osakonna. Tallinnas võib osakonna moodustada igas linnaosas. Ühe osakonna võib moodustada ka mitmes omavalitsusüksuses ühiselt.

Vaata piirkondi:
Harjumaa, Hiiumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Jõgevamaa, Lääne-Virumaa, Läänemaa, Pärnumaa, Põlvamaa, Raplamaa, Saaremaa, Tallinn, Tartu, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa.

Piirkondade arendusjuhid
Tallinn (kontaktisik) Alissa Ait alissa.ait@sotsid.ee 58304984
Tartu Linn Kertu Valge kertu.valge@sotsid.ee 56869003
Harju-, Rapla-, Ida-Viru- ja Lääne-Virumaa Katriin Tees katriin.tees@sotsid.ee 58005568
Pärnu-, Lääne-, Viljandi-, Järva-, Hiiu- ja Saaremaa Jana Ristimets jana.ristimets@gmail.com 53486338
Tartu-, Jõgeva, Põlva-, Valga- ja Võrumaa Katrin Kare katrin.kare@sotsid.ee 5102621
Venekeelse liikmeskonna koordinaator Kirill Klaus kirill.klaus@sotsid.ee 53305007

Harjumaa

 

Piirkonna esimees Henri Kaselo henri.kaselo@sotsid.ee 523 7277
Aseesimees Anneli Pärlin anneliparlin@gmail.com 527 0908
Aseesimees Merike Metstak merike.metstak@gmail.com 527 8870
Osakonnad
Anija Henri Kaselo henri.kaselo@sotsid.ee 523 7277
Harku Hardi Volmer hardivolmer@gmail.com 514 9961
Jõelähtme Merike Metstak merike.metstak@gmail.com 527 8870
Keila Anneli Pärlin anneliparlin@gmail.com 527 0908
Kiili Henri Kaselo henri.kaselo@sotsid.ee 523 7277
Kose Eteri Eha eterieha@gmail.com 5805 1769
Loksa Henri Kaselo henri.kaselo@sotsid.ee 523 7277
Maardu Margit Väikmeri margit.liivak@mail.ee 5326 4028
Lääne-Harju Vladimir Niinimäki vladimir.niinimaki@gmail.com 5835 6145
Rae Ain Böckler ain@r66.ee 501 7373
Saku Lii Murdmets lii.murdmets@mail.ee 552 8785
Saue Ole Michael Rasmussen ole@estpak.ee 513 0720
Viimsi Pille Petersoo pille.petersoo@sotsid.ee 508 0101

Hiiumaa

 

Piirkonna esimees Hergo Tasuja tasujapresidendiks@gmail.com 5568 1641

Ida-Virumaa

 

Piirkonna esimees Eduard Odinets eduard.odinets@riigikogu.ee 501 8934
Aseesimees Etti Kagarov etti.kagarov@gmail.com 516 5521
Osakonnad
Kohtla-Järve Eduard Odinets eduard.odinets@riigikogu.ee 501 8934
Narva Vladimir Izotov vladimir.izotov@sotsid.ee 5598 9058
Narva-Jõesuu Sergei Solovjov sergey.solovjov@gmail.com 520 8344

Järvamaa

 

Piirkonna esimees Lauri Läänemets l22nemets@gmail.com 513 9037
Osakonnad
Järva Annela Ojaste annela@ojaste.eu 5668 2408
Paide Siret Pihelgas siret.pihelgas@paide.ee 518 8123
Türi Kati Nõlvak kati.kenk@gmail.com 557 6677

Jõgevamaa

 

Piirkonna esimees Asso Nettan assonettan21@gmail.com 522 3820
Osakonnad
Jõgeva Kristian Vaarpuu kotkaand@gmail.com 5672 1959
Mustvee Hannes Soosaar kiri.soosaarele@gmail.com
522 9585
Põltsamaa Jaan Aiaots aiaotsjaan@gmail.com 505 6175

Lääne-Virumaa

 

Piirkonna esimees Kairit Pihlak kairit.pihlak@gmail.com 527 1962
Aseesimees Laila Talunik lailatalunik@gmail.com 5593 4399
Aseesimees Kelly Konetski-Ramul kelly.konetski@gmail.com 5687 5499
Osakonnad
Haljala Kairit Pihlak kairit.pihlak@gmail.com 527 1962
Kadrina Kairit Pihlak kairit.pihlak@gmail.com 527 1962
Rakvere Laila Talunik lailatalunik@gmail.com 5593 4399
Rakvere vald Kairit Pihlak kairit.pihlak@gmail.com 527 1962
Tapa Kairit Pihlak kairit.pihlak@gmail.com 527 1962
Vinni Eerik Lumiste eerik.lumiste@gmail.com 511 3595
Viru-Nigula Kairit Pihlak kairit.pihlak@gmail.com 527 1962
Väike-Maarja Külli Urbas kylli@kaarmakt.ee 508 3308

Läänemaa

 

Piirkonna esimees Neeme Suur neeme.suur@gmail.com 507 2228
Osakonnad
Põhja-Läänemaa Kail Visla vislakail@gmail.com
Haapsalu Kaido Sipelgas kaido.sipelgas@gmail.com

Pärnumaa

 

Piirkonna esimees Jana Ristimets jana.ristimets@sotsid.ee 5348 6338

Põlvamaa

 

Piirkonna esimees Jana Mozorov janamorozov@gmx.net 5349 1171
Osakonnad
Kanepi Liivia Miil liivia.miil@gmail.com 5650 8514
Põlva Keli Tubin kelitubin@gmail.com 5801 2949
Räpina Kaido Palu kaidopalu@gmail.com 515 9940

Raplamaa

 

Piirkonna esimees Madis Roodla madisroodla@gmail.com 5554 1638
Osakonnad
Kehtna Illar Olesk tarsi@hot.ee 513 5351
Kohila Urmas Raud urmas.raud@gmail.com 5698 7821
Märjamaa Ruth Kaldma rkaldma5@gmail.com 5669 7552
Rapla Madis Roodla madisroodla@gmail.com 5554 1638
Raplamaa Madis Roodla madisroodla@gmail.com 5554 1638

Saaremaa

 

Piirkonna esimees Rando Kubits rando.kubits@ouman.ee 5558 4402

Tallinn

 

Esimees Raimond Kaljulaid raimond.kaljulaid@riigikogu.ee 521 9359
Aseesimees Maris Sild maris.sild@sotsid.ee 5693 8678
Aseesimees Kirill Klaus kirill.klaus@sotsid.ee 5343 9677
Aseesimees Jevgeni Ossinovski jevgeni.ossinovski@riigikogu.ee 554 5420
Aseesimees Karin Paulus karinpaulus@gmail.com 5648 6961
juhatuse liige Anto Liivat anto.liivat@sotsid.ee
juhatuse liige Riina Sikkut riina.sikkut@riigikogu.ee
juhatuse liige Jelena Petriläinen petrilainen.jelena@gmail.com
juhatuse liige Tarmo Mölder tarmomolder@gmail.com
Osakonnad
Haabersti Natalie Mets natalie.mets@sotsid.ee 5345 7360
Kesklinn Margit Hiiet margit.hiiet@sotsid.ee 5193 4567
Kristiine Kirke Karja kirkekarja@gmail.com 524 4195
Lasnamäe Victoria Erofeeva victoria.erofeeva@gmail.com 554 8862
Mustamäe Merli Reidolf merli.reidolf@gmail.com 5664 0078
Nõmme Hannele Tilk hanneletilk@gmail.com 5345 4465
Pirita Barbi Pilvre bpilvre@gmail.com 5620 7220
Põhja-Tallinn Joosep Vimm joosep.vimm@sotsid.ee 522 0214
Revisjon
Irina Budrik ibudrik@gmail.com
Piret Dahl piret.dahl@gmail.com

Tartu

 

Piirkonna esimees Kadri Leetmaa kadri.leetmaa@ut.ee 55694019

Tartumaa

 

Piirkonna esimees Priit Lomp priit.lomp@gmail.com 5698 2166
Osakonnad
Kastre Priit Lomp priit.lomp@gmail.com 5698 2166
Elva Marika Saar marika.saar@sotsid.ee 522 7013
Tartu vald Kontaktisik Katrin Kare katrin.kare@sotsid.ee 510 2621
Ülenurme Kontaktisik Katrin Kare katrin.kare@sotsid.ee 510 2621
Tartumaa Priit Lomp priit.lomp@gmail.com 5698 2166

Valgamaa

 

Piirkonna esimees Karl Kirt karlkirt@gmail.com 5780 1498
Osakonnad
Helme-Tõrva Tarmo Tamm tarmo.tamm25@gmail.com 521 0345
Otepää Teet Reedi teet.reedi@gmail.com 505 9086
Valga linn Meeli Tuubel meelituubel@gmail.com 511 4554
Valgamaa Kontaktisik Katrin Kare katrin.kare@sotsid.ee 510 2621

Viljandimaa

 

Piirkonna esimees Helmen Kütt helmen.kytt@riigikogu.ee 511 4339
Osakonnad
Mulgi Lembit Hiiesalu lembit.hiiesalu@mail.ee 5566 8553
Viljandi vald Marko Suvisild suvikas36@hot.ee 527 6500
Viljandi linn Juhan-Mart Salumäe juhan.salumae@gmail.com 5813 2863
Põhja-Viljandimaa Tambet Sova tambet.sova@gmail.com 514 8183

Võrumaa

 

Piirkonna esimees Anti Allas anti.allas@voru.ee 5340 0409
Osakonnad
Rõuge Kerli Kõiv kerli500@gmail.com 5560 3988
Antsla Rolf Kiitsak kiitsakr@gmail.com 5695 6144
Võru Anti Allas anti.allas@voru.ee 5340 0409
Võru vald Ivari Padar ivari.padar@riigikogu.ee 513 1851
Setomaa Raul Kudre raul48@hot.ee 525 6695

Piirkondade kontorid

Tallinn Toompuiestee 16, Tallinn 10137 5341 7303 kantselei@sotsid.ee
Tartu Riia 13-23, Tartu 51010 510 2621 tartu@sotsid.ee

 

Sotsiaaldemokraatlik Erakond
Toompuiestee 16, Tallinn 10137
kantselei@sotsid.ee
5341 7303
Registreerimisnumber: 80052459

Arveldusarved:
LHV EE857700771003696371
Swedbank EE762200221015674174