Kolm põhjust,

miks liituda sotsidega

1

Kui sul on maailmavaade, siis miks väljendada seda vaid kord nelja aasta jooksul valimiskasti juures?! Kui soovid tugevat Eestit, mis suudab ja julgeb hoolida ning kus kedagi ei jäeta maha, ja sinus põleb kirg muuta meie riik võrdsemaks, siis ole ise nende ideaalide kandja! Ka iga uue liikme pisike samm viib meid ühiselt eesmärgile lähemale.

2
Saad vahetult suhelda rahvasaadikute, ministrite ja kohalike liidritega, kellelt küsida igapäevaelu mõjutavate otsuste tagamaid. See annab võimaluse endki teostada – jagada oma ideid ja panustada otsuste ettevalmistamisesse, osutuda valituks Sotsiaaldemokraatide nimekirjas.
3

Meie hulgast leiad mõttekaaslaseid, kellega maailma suurte ja väikeste teemade üle arutada. Koolitused, kohtumised huvitavate inimestega ja ühised põnevate paikade külastused. Me kõik oleme erinevad, kuid me kõik oleme sotsiaaldemokraadid.

Muudame koos Eesti poliitika

SINU-näoliseks!

Sotsiaaldemokraatliku Erakonnaga liitumiseks täida ära liitumisavaldus, saada see oma e-mailile, allkirjasta digitaalselt ja saada aadressile liitu@sotsid.ee.

Või lae avaldus alla, täida ära ja saada see meile postiga.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonnaga liitumiseks täida ära liitumisavaldus, saada see oma e-mailile, allkirjasta digitaalselt ja saada aadressile liitu@sotsid.ee.
Sotsiaaldemokraatide lubadus Eestile on Tugev Eesti – turvaline, hooliv ja jõukas. Riik, kus on tagatud igaühe kindlustunne ja väärikus, kus kedagi ei jäeta maha. Tugev Eesti julgeb otsustada ja astuda reaalseid samme, et Eestis oleks vähem inimesi, kes tunnevad, et neid on koheldud ebaõiglaselt. Sest mitte miski ei hävita ühiskonnas kootöövalmidust enam kui ebaõiglase kohtlemise tunne. Aga just koostööd on meil vaja, et riigi ja rahvana üle aegade kesta.