Anto Liivat: Taavi Aas selgitagu linna prügiasjas tõde välja

Ann VaidaTallinn

Tallinna linnavolikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni esimehe Anto Liivati sõnul on linnapea ülesandeid täitval Taavi Aasal aeg anda vastuseid Tallinna prügimajanduses toimuva kohta.

“Mulle meeldis Taavi Aasa kiire ja asjakohane tegutsemine, kui olime juhtinud tähelepanu linnahallis toimuvale. Ootame tegevlinnapealt sarnast otsustavust ka Arvo Sarapuu prügiafääri teemal, mida on juba asunud uurima ka prokuratuur” lisas Liivat.

Liivati sõnul on Arvo Sarapuu, tema äride ning Tallinna prügiveo ümber tekkinud väga palju küsimusi ja kahtlusi, mis on tugevalt kahandanud Sarapuu usaldusväärsust abilinnapeana. “Taavi Aasal on linnavalitsuse juhina võimalik hõlpsasti välja selgitada, mis Tallinna prügimajanduses tegelikult toimub. Seda isegi juhul, kui Arvo Sarapuu on jäätmeveo korraldamisel tõepoolest tegutsenud tema selja taga,“ ütles Liivat.

Eelnevaga seoses annab Tallinna linnavolikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon tänasel istungil sisse arupärimise Taavi Aasale, milles soovitakse tegevlinnapealt vastuseid ja hinnangut Arvo Sarapuu tegevuse kohta Tallinna prügimajanduses.

Lisainfo:
Anto Liivat
554 0099