Barbi Pilvrest sai Tallinna Linnavolikogu sotsiaaldemokraatide fraktsiooni liige

digiTallinn

Tallinna Linnavolikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon kinnitas eile kommunikatsioonieksperdi, MTÜ Fenno-Ugria Asutuse direktori ning endise riigikogulase Barbi Pilvre linnavolikogu sotsiaaldemokraatide fraktsiooni liikmeks. Pilvre suundus linnavolikokku Kirill Klausi asemel, kelle volitused lõppesid seoses juuni alguses Nõmme linnaosavanema asetäitja ametikohale asumisega.

Linnavolikogus soovib Barbi Pilvre keskenduda eelkõige Pirita linnaosa arendamisele, samuti ka linnaruumi, keskkonna ja hariduse teemadele ning transpordivõrgustiku edendamisele. „Minu jaoks on oluline, et iga Tallinna elanik tunneks end turvaliselt, linnaosast sõltumata, kuid kuna olen pikalt elanud Pirital, on selle linnaosa mured ja rõõmud mulle eriti südamelähedased,“ ütles Barbi Pilvre.

Äsja ametisse astunud Nõmme linnaosa vanema asetäitja Kirill Klaus avaldas heameelt, et sotisaaldemokraatide read Tallinna Linnavolikogus on täienenud kogenud naispoliitikuga. “Mul on hea meel, et andsin teatepulka üle just Barbi Pilvrele, kes on võimekas poliitik ning asjatundja väga erinevates eluvaldkondades. Õnnitlen Barbit  Tallinna Linnavolikogusse naasmise puhul ning soovin edu pealinna ja tallinlaste huvide eest seismisel! Mina aga linnaosa vanema asetäitjana keskendun Nõmmel heakorra, linnaruumi kujundamise, haljastuse, ehitusjärelevalve, linnavara, elamumajanduse, samuti ettevõtluse valdkondadel. Üheks minu suureks väljakutseks saab jäätmemajanduse valdkonna strateegiline arendamine,” ütles Kirill Klaus.

2021. aastal toimunud kohalikel valimistel kandideeris Barbi Pilvre Pirita linnaosas sotsiaaldemokraatide esinumbrina ning pälvis 246 valija usalduse.