Hiiumaa sotside valimisnimekirjas jagub nii kogemust kui värskust

digiValimised

Sotsiaaldemokraatide Hiiumaa piirkonna esmaspäevasel üldkoosolekul kinnitati kohalike valimiste nimekiri. Sellesse mahub neid, kel üksjagu poliitilist kogemust, aga ka värskete mõtetega uusi inimesi.

Hiiumaa sotsiaaldemokraatide nimekirja esinumber on Reili Rand, volikogu esimehe kandidaat. “Möödunud nelja aastaga on meie meeskond tõestanud, et viime oma lubadused ellu. Kutsun kõiki hiidlasi ka sel korral meie tugevat meeskonda toetama, et jätkata viimastel aastatel alustatud oluliste elukeskkonna arendustega,” ütles Rand.

Kokku kandideerib Hiiumaa sotsiaaldemokraatide nimekirjas Hiiumaa vallavolikogusse 20 inimest, kellest täpselt pooled on naised ja pooled mehed.

Nimekirja teine number on vallavanema kandidaat Hergo Tasuja: “Meil on tugev tiim, kes usub, et Hiiumaa liigub õiges suunas ning kes on valmis Hiiumaa arengutesse kogu südamega panustama.”

Tähestiku järjekorras järgnevad ettevõtjad, õpetajad, riigiameti ja erasektori töötajad. Jagub kogemust nii Riigikogu kui vallavolikogu tasandilt. Nimekirjas on aktiivseid kodanikuühiskonna eestvedajaid, aga ka oma ettevõtte rajanud inimesi. Nooremad kandidaadid on alla 30aastased, kogenumad üle 60 eluaasta.

Reili Rand
Hergo Tasuja
Argo Nurs
Eiki Nestor
Elis Uusoja
Ene Reidma
Ene Tisler
Joosep Niit
Kadri Taperson
Lauri Preimann
Liana Vaino
Liina Lepamaa
Liisi Mäeumbaed
Maiu Toomemäe
Martin Kõmmus
Matti Lüsi
Reet Kokovkin
Romet Keskla
Toomas Kokovkin
Tõnis Villmäe