Lasnamäe linnaosakogu liige Vadim Krissan astus Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda

Kirill KlausTallinn

Lasnamäe linnaosakogu liige ning kodanikuaktivist Vadim Krissan astus Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda ning kandideerib kohalikel valimistel. Aastatel 2014 kuni 2021 Vadim kuulus Keskerakonda, ajavahemikul 2016-2018 oli Keskerakonna Lasnamäe piirkonna juhatuse liige ning juhtis keskerakondlaste fraktsiooni Lasnamäe linnaosakogus.

„Mul on väga hea meel, et Vadim, kes juba mitu aastat tegeleb Lasnamäe probleemidega, liitus meie meeskonnaga. Lasnamäe, mis on suurima elanike arvuga ning peamiselt venekeelne linnaosa, kahjuks ei ole praeguse Tallinna võimu prioriteetide hulgas. Muidu oleks Lasnamäel juba ammu kaasaegne kinno (T1 ja Ülemiste asuvad liiga kaugel), korralik ujula ja vähemalt üks muuseum. Lasnamäel praktiliselt puuduvad kohad, kus noored saaksid kvaliteetselt aega veeta. Parkimiskohtade, rohelisuse ja hästi varustatud parkide nappusest ma ei räägigi. Aga kõik muutub pärast kohalike valimisi, kui me linnavalitsusse saame. Lasnamäe elanikud on muutuste väärt,“ ütles SDE venekeelse ühenduse juht Kirill Klaus.

„Arvan, et paljudel tekib küsimus, miks ma lahkusin Keskerakonnast ning liitusin Sotsiaaldemokraatliku Erakonnaga. Põhjus on üks – pettusin erakonna viimaste aastate tegevustes. Inimeste jaoks sai palju häid asju tehtud, kuid mida aeg edasi, seda rohkem pettusin ma erakonnas. Eelkõige lubaduse rikkumise ja EKRE-ga koalitsiooni loomise pärast. Viimaseks tilgaks minu jaoks said suured korruptsioonijuhtumid Keskerakonna juhtide osalusel. Valijate usaldamatus keskerakondlaste vastu aina suureneb,“ selgitas Vadim Krissan.

„Sotsiaaldemokraadid on mulle huvi pakkunud juba mõnda aega, ning lõpuks ma otsustasin liituda Raimond Kaljulaidi meeskonnaga. Tema oli ainuke, kes 2019.aastal mõjukamatest keskerakondlastest, kes oli aktiivselt vastu koalitsioonile EKRE-ga ning astus erakonnast välja. Koos uue meeskonnaga teen kõike minust sõltuva, et minu kodukant Lasnamäe saaks tõeliselt mugavaks, turvaliseks ning kaasaegseks paigaks,“ märkis ta.