Lauri Läänemets kohtub Briti Tööerakonna juhi Keir Starmeriga

digiErakond

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Lauri Läänemets kohtub täna Tallinnas Suurbritannia Tööerakonna juhi Keir Starmeriga, et arutada Euroopa pingestunud julgeolekuolukorda ja Ukraina toetamise võimalusi. 

Lauri Läänemetsa sõnul loob kohtumiseks hea aluse Eesti ja Suurbritannia tihe julgeolekualane koostöö ning ühised arusaamad demokraatlikust ja inimeste õigustel põhinevast ühiskonnakorraldusest.

„Brittide Tööerakond ja Eesti Sotsiaaldemokraatlik Erakond seisavad mõlemad maailmavaate eest, kus igaühe panus ja väärikus on tähtis. Riigi roll on pakkuda kindlat tulevikku ja arendada majandust, mis teenib kogu ühiskonna vajadusi. Klassikalised ühiskondlikud probleemid nagu vaesus ja tööpuudus ei ole kuskile kadunud. Lastele võrdsete võimaluste loomine ja tööinimestele kõigis piirkondades turvatunde pakkumine tasuva töö ja täiendõppe võimaluste tagamise kaudu peavad olema meie poliitikate keskmes,” märkis Läänemets.

Keir Starmer on Tööerakonna juht alates 2020. aasta aprillist, mil ta vahetas erakonna esimehe kohal välja Jeremy Corbyni.

Straimeri ja Läänemetsa kohtumine Toompeal algab kell  15.15.