Näitleja Andrus Vaarik kandideerib sotsiaaldemokraatide Lasnamäe esinumbrina

digiValimised

andrus vaarik

andrus vaarik

Näitleja Andrus Vaarik kandideerib kohalikel valimistel sotsiaaldemokraatide Lasnamäe nimekirja esinumbrina, pakkudes kohalikel valimistel konkurentsi Mart Helmele ja Mihhail Kõlvartile.

Vaariku sõnul kandideerib ta valimistel eelkõige selleks, et aidata Tallinna juhtimise juures teha ruumi uutele mõtetele ja inimestele.

“Olen 14 aastat oma elust elanud Lasnamäel, tema kanali kallastel on mu lapsed suureks kasvanud ja see linnaosa on mulle ikka jätkuvalt hingelähedane. Vaadates, kuidas Tallinn areneb, on näha nii head kui ka halba. Paraku kõik hea ei jõua iga inimeseni. Mina soovin, et järgmises Tallinna linnavalitsuses oleksid kindlasti esindatud ka sotsiaaldemokraadid, kes tooksid linna juhtimisse uusi mõtteid, uusi inimesi, rohkem hoolivust ja empaatiat,” ütles Lasnamäel kandideeriv Vaarik.

“Tervitan väga Andrus Vaariku kandideerimist. Meil on kõigis kaheksas linnaosas inimestele tuntud esinumbrid. Võtame alanud valimiskampaaniat väga tõsiselt. Soovime, et Tallinna teed ja tänavad oleksid mugavad ja ohutud, lasteaiad ja koolid kaasaegsed ja kodulähedased ning arstiabi ja sotsiaalteenused inimestele õigeaegselt kättesaadavad ja alati heal tasemel. Need on asjad, mille nimel me järgmised neli aastat tahame linnavalitsuses panustada,” kommenteeris Tallinna sotsiaaldemokraatide linnapeakandidaat Raimond Kaljulaid.

Andrus Vaarik on hinnatud Eesti näitleja, kes liitus Sotsiaaldemokraatliku Erakonnaga 2018. aastal sooviga panustada sellesse, et Eesti riigis oleks kõigil võrdsed võimalused.