Paide sotsiaaldemokraadid valisid uue juhatuse

PiretErakond

Eile toimunud Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Paide osakonna üldkoosolekul valiti uueks juhatuse esimeheks endine Paide linnapea Eimar Veldre. Aseesimehena jätkab linnavolikogu eelarvekomisjoni liige Margus Nurmik.

„Meie jaoks on oluline, et Paides edeneks ettevõtlus ning oleks piisavalt ja tasuvaid töökohti. Siis on kindel alus ka me linna
kultuuri- ja seltsielul ning omavalitsusel on raha hoida ja arendada haridust ja sotsialahoolekannet. Kutsun kõiki, kellel see eesmärk oluline liituma meie erakonnaga,“ sõnas Veldre.

Paide sotsiaaldemokraadid arutasid ka linna poliitilist olukorda ja arenguvõimalusi. „Kindlasti ei ole hea uudis Mündi tänava pikenduse projekteerimise väljajätmine linnaeelarvest, sest sellega lükkab linnavalitsus olulisi äri- ja toomise arendamise võimalusi edasi meie linnas ja maakonnas. Jälgime uue linnavalitsuse ja koalitsiooni tööd kriitilise pilguga, aga lubame olla konstruktiivsed pakkudes ka alternatiivi. Linnarahvas ootab, et poliitikud edendaksid piirkonda, mitte ei tegeleks jageleva võimuvõitlusega,“ rõhutas Veldre.

Paide sotsiaaldemokraatide juhatuse täiendavateks liikmeteks valiti Anne-Maria Oksmann ning osakonna sekretärina jätkab Anneli Nurmik.

Koosolekul tänati senist osakonna esimeest Siret Pihelgast panuse eest linna arendamisse ja erakonnatöösse. Samuti arutati ka poliitilist olukorda riigis ning sotsiaaldemokraatide algatusi riigikogus ja vabariigi valitsuses.