Pärnumaa sotsiaaldemokraadid valisid oma uueks juhiks Jana Ristimetsa

digiPärnumaa

Pärnumaa sotsiaaldemokraadid valisid eile õhtul Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Pärnumaa piirkonna uueks esimeheks Jana Ristimetsa, kes võttis ameti üle Kalev Kaljustelt. Pärnumaa sotsiaaldemokraatide aseesimeheks tõusis Reelika Rüütli ja oluliselt uuenes ka piirkonna juhatus.

„Viimastel valimistel ei läinud sotsiaaldemokraatidel Pärnus just hiilgavalt, aga meil on tahet ja energiat viia sotsiaaldemokraadid siin uuele tõusule. Meid ja meie väärtusi on Pärnule ja Pärnumaale vaja. Alustame kohe uuel aastal värske hooga,“ ütles Jana Ristimets, kes pälvis kohalikel valimistel Pärnus 115 inimese usalduse ja kuulub praegu Audru osavallakokku.

Ristimetsa sõnul teeb siirast rõõmu see, et Pärnumaa piirkonna sotsiaaldemokraatide juhatusse valiti mitu uut inimest. “Pean oluliseks, et meie ridades on soliidses eas inimesi, sest vanusega käib kaasas tarkus ja kogemus, aga edasiarenemiseks on vaja ka uusi mõtteid ja vaatenurki. Kõik see loob hea aluse, et tööga pihta hakata.”

Jana Ristimetsa ja Reelika Rüütli kõrval on Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Pärnumaa juhatuse liikmed Jaan Krinal, Siiri Harrati, Signe Tohv, Kadri-Aija Viik, Aavo Kuldsaar ja Tiiu Talts.