Sotsiaaldemokraadid peavad homme Võrtsjärve ääres volikogu ja kogunevad suvepäevadele

PiretUncategorized

Sel laupäeval toimub Sotsiaaldemokraatliku Erakonna suvepäevade raames Viljandimaal Vaibla puhkekeskuses volikogu, mis keskendub päevapoliitilisele olukorrale ja lähenevatele Riigikogu valimistele. 

Volikogu juhatab sisse Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimehe Lauri Läänemetsa kõne. Volikogul on kohal kõik sotsiaaldemokraatide ministrid, samuti Euroopa Parlamendi liikmed Sven Mikser ja Marina Kaljurand. Volikogu päevakorras on muuhulgas arutelu Riigikogu valimisprogrammi üle. 

Sotsiaaldemokraatide volikogu algab 30. juulil kell 10:30 ja lõpeb orienteeruvalt kell 11:30, mille järel saavad ajakirjanikud osalejatega teha intervjuusid. 

Volikogu järgselt kestavad Viljandimaal, Vaiblas laupäevast pühapäevani erakonna suvepäevad. Suvepäevadel on teiste hulgas kohal ka kõik sotsiaaldemokraatide ministrid, Euroopa Parlamendi saadikud ning erakonna juhtfiguurid.

Suvepäevadel räägitakse poliitikast ning diskuteeritakse värskete ministritega ning toimuvad põnevad arutelud ja õpitoad, õhtul esineb ansambel Kruuv. 

Läbi terve nädalavahetuse punutakse sotsiaaldemokraatide suvepäevadel Ukraina toetuseks varjevõrke.

Vaata ja jaga särtsakat videot homme algavate suvepäevade kohta  SIIT.