Sotsiaaldemokraadid tutvustavad oma valimisprogrammi ka taskuhäälinguna ja eesti viipekeeles

PiretValimised

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Riigikogu valimiste valimisprogrammiga saab tutvuda erinevatel viisidel – nii eesti kui ka vene keeles kirjalikult, aga ka eestikeelse taskuhäälingu abil või hoopis eesti viipekeeles.

Sotsiaaldemokraatliku erakonna peasekretär Eduard Odinets ütles, et võrreldes teiste erakondadega on sotsiaaldemokraadid panustanud sellesse, et programmiga oleks võimalik mugavalt tutvuda. “Osad inimesed eelistavad lugeda, teised tahavad aga sportides või koduseid toimetusi tehes taskuhäälingut kuulata või hoopis nutitelefonist mugavalt plokksüsteemi abil programmiga tutvuda – selliseid võimalusi teised erakonnad ei paku,” ütles Odinets.

Peasekretäri sõnul on eraldi mõeldud ka Eestis elavatele kurtidele. “Meie programmi kokkuvõte on ka eesti viipekeeles ja sotsiaaldemokraatidele on oluline, et erinevad ühiskonnagrupid saaksid Eesti elus ja poliitikas võimalikult hästi ning mugavalt osaleda. Meile on oluline, et võimalikult paljudel oleks võimalus meie programmiliste ideedega tutvuda,” sõnas Odinets.

Igaüks saab sotsiaaldemokraatide kodulehel endale sobival ajal valimisprogrammi lugeda või valida hoopis peatükkide kaupa taskuhäälingu ning sotsiaaldemokraatide mõtteid kuulata. “Programmi lugesid sisse meie oma kandidaadid, Riigikogu liige Raimond Kaljulaid ja Võru linnavolikogu aseesimees Toomas Sarapuu,” lisas Odinets.

Sotsiaaldemokraatide programmiga saate endale sobival viisil tutvuda siin: https://valimised.sotsid.ee/programm/