Sotsiaaldemokraatide kandidaat Nõmme linnaosa vanemaks on Karmo Kuri

PiretTallinn

Tallinna sotsiaaldemokraatide juhatus esitas Nõmme linnaosa vanema kandidaadiks Karmo Kuri.

„Karmo Kuri on suurepärane kandidaat Nõmme linnaosavanemaks. Ta on nõmmekate heaks pühendunult töötanud üle 10 aasta erinevatel ametikohtadel ning alates 2022. aasta suvest linnaosa vanemana. Tänu järjepidevalt tehtud tööle Nõmme elu edendamisel on Karmo pälvinud ka paljude nõmmekate toetuse ja usalduse,“ ütles Tallinna sotsiaaldemokraatide juht Madle Lippus.

„On suur au teenida nõmmekaid. Nõmme on minu südames ja selle parim võimalik käekäik on olnud üks mu peamistest tööalastest käivitajatest. Hea on tõdeda, et see teadmine ei ole jäänud ainult minu pähe, vaid seda on märgatud ka kolleegide ja linnaelanike poolt,“ ütles Nõmme linnaosa vanema kandidaat Karmo Kuri.

„Kõik algatused ei ole siiski alati õnnestunud ning mõndagi olulist on Nõmmel ka pooleli. Näiteks ei saa kuidagi leppida sellega, et Rulli ülekäik on jätkuvalt suletud ja Särje tn lõpu avalikku valgustamist peab tagama korteriühistu,“ lisas Kuri.

„Tulevikku vaadates olen rahul sellega, et uude koalitsioonileppesse sai kirja, et kodualuse maa maamaks ei tõuse ja säilib ka tasuta ühistransport. Viimase puhul on tähtis, et see laieneks jätkuvalt ka rongiliiklusele linna piires. Kinnistuomanike vabastamist talvisest kõnniteede hooldusest on pikalt oodatud ka Nõmmel. Tugevalt panustame ka kriisivalmiduse ja elanikkonnakaitsesse. Peatselt valmib näiteks linnaosavalitsuses asuv generaatoritoitega kergsuskeskus,“ kirjeldas Kuri.

„Teen kõik endast oleneva, et püsida nõmmekate ootuste kõrgusel ja Nikolai von Glehni vaimus unistada ja tegutseda suurelt, pidades seejuures aga lugu loodusest ja ümbritsevast keskkonnast,“ ütles Karmo Kuri.

Karmo Kuri elab Nõmmel Pääsküla asumis. Ta on Nõmme linnaosa valitsuses töötanud üle 10 aasta täites ametikohti alates heakorra spetsialistist kuni osakonna juhataja ning linnaosa vanemani välja. Karmo Kuri on kaitseliidu Männiku malevkonna aktiivne liige. Tema lemmik transpordivahendid on jalgratas ja rong. Karmo Kuri on abielus ja tema peres kasvab kaks last. Pere lemmikuks on Pekingi paleekoer Nööp.