Sotsiaaldemokraatide Mustamäe-Nõmme piirkonnas kandideerivad Riina Sikkut ja Sven Mikser

PiretValimised

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Tallinna piirkonna juhatus kinnitas kolmanda ringkonna kandidaatide nimekirja Riigikogu valimisteks, esinumbrina kandideerib selles piirkonnas majandus- ja taristuminister Riina Sikkut, kellele järgneb Euroopa Parlamendi liige ning endine kaitse- ja välisminister Sven Mikser.

Mustamäe-Nõmme piirkonnas kandideerivad sotsiaaldemokraatide nimekirjas ka Tallinna Puuetega Inimeste Koja juht Külli Urb, erakonna aseesimees ja ettevõtja Lauri Paeveer, Tallinna Tehnikaülikooli ärikorralduse instituudi direktori asetäitja Merli Reidolf, Nõmme linnaosa vanem Karmo Kuri, õpetaja Mari Speek, endine ajakirjanik Vahur Koorits, Estonian Business School’i bakalaureuseõppe juht Anto Liivat ja filoloog Mart Meri.

Mustamäe osakonna esimehe Merli Reidolf ja Nõmme osakonna esimees Mari Speek ütlesid, et nimekiri on saanud tugev ja mitmekülgne. “Mul on rõõm tõdeda, et meie nimekirjas on inimesi, kes tunnevad Nõmme ja Mustamäe väiksemaidki tänavaid ja nurgataguseid ning samas on ka neid, kes tunnevad end hästi Brüsseli koridorides. Nimekirjas on esindatud väga erinevad valdkonnad sotsiaalvaldkonnast majanduseni, haridusest ettevõtluseni,” ütles Merli Reidolf.

Erakonna esimees Lauri Läänemets ütles, et tal on hea meel Mustamäe-Nõmme nimekirja üle. “Nimekirjas kandideerivad inimesed on erineva, olulise tausta ja pädevusega, mis on oluline selleks, et aidata leida parimad lahendused täna Eesti inimeste ees seisvatele hinnatõusuga seotud väljakutsetele.”