Sotsiaaldemokraatide Paide linnapeakandidaat on Siret Pihelgas

Ann VaidaJärvamaa

Tänasel Eesti Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Paide osakonna koosolekul kinnitati Paide linnapeakandidaadiks sügisestel kohalike omavalitsuste valimistel ametis olev linnapea Siret Pihelgas

Siret Pihelgas on linnapeana töötanud tänaseks veidi üle kahe aasta ning tõestanud end võimeka juhi ja hea meeskonnatöötajana.

Pihelgase linnapeaks olemise ajal on hoo sisse saanud suured ehitus- ja arendusprojektid ning kahe aasta jooksul on ellu viidud mitmeid linnale olulisi eesmärke alates perekodu loomisest ja Pärdi muusikaaia rajamisest kuni uue põhikooli projekti rahastamiseni välja.

Siret Pihelgas on isiksusena vastutustundlik, otsustusvõimeline ning suurelt mõtlev. Tema kasuks räägib ka võimekus edukalt ettevõtet juhtida ning olles kahe poja ema oskab hinnata kvaliteetset haridust ning pidada oluliseks tugiteenuste kättesaadavust. Ta julgeb välja tulla uudsete ideedega selle nimel, et kodulinnale veelgi rohkem sisu anda, näitkes Paide linnateatri sünd järgmisel aastal,” ütles SDE Järvamaa piirkonna esimees Lauri Läänemets.

Pihelgase enda suurim unistus ja eesmärk on näidata, et Paide linn on suurepärane Eesti väikelinn oma kokkuhoidvate inimestega, tasemel kultuuri ning eelkõige hea elukeskkonnaga paik. “Loomulikult on meil palju veel teha ja pingutada alustades tänavate korrashoiust lõpetades kaasava eelarve rakendamisega Paide linnas, kus igal elanikul oleks võimalus sõna sekka öelda. Mul on linnapeana väga vedanud, sest meeskond, kellega töötan, on parim. Suurepärane oleks nendega jätkata ning uusi mägesid vallutada. Ka on mul siiralt hea meel selle üle, et tööle on hakanud erinevate valdkondade mõttekojad alates haridusest kuni ettevõtluseni välja. Nendesse on oodatud kõikide ettepanekud ja mõtted. Arvan, et selline kooskäimise vorm on aluseks veelgi tugevama kogukonnatunde tekkimisele Paide linnas! Sügisestele valimistele läheme vastu hea tundega, sest koos on tugev meeskond, kuhu on lisandunud palju aktiivseid ja ärksaid liikmeid”.