Sotsiaaldemokraatide parlamendifraktsioon väisab Pärnumaad

Ann VaidaPärnumaa

Indrek Saar

Täna ja homme külastavad Pärnumaad Riigikogu SDE fraktsiooni saadikud, nendega liitub ka kultuuriminister Indrek Saar.

Pärnumaale sõidavad Riigikogu esimees Eiki Nestor, SDE fraktsiooni esimees Kalvi Kõva, aseesimehed Liisa Oviir ja Heljo Pikhof, riigikaitsekomisjoni esimees Hannes Hanso, riigireformi probleemkomisjoni juht Ivari Padar, keskkonnakomisjoni esimees Rainer Vakra, e-Eesti toetusrühma juht Tanel Talve, Barbi Pilvre väliskomisjonist, Inara Luigas maaelukomisjonist, Toomas Jürgenstein kultuurikomisjonist ja Hardi Volmer õiguskomisjonist.

Parlamendiliikmed arutavad Pärnumaa riigi- ja haldusreformi kulgu, samuti metsaseaduse üle, kohtuvad kohalike väikeettevõtjatega, Pärnu linna sotsiaaltöötajatega, Sauga külade esindajatega ning omavalitsuste kultuuri- ja haridusnõunikega.

Riigikogu saadikud külastavad Raissa Juhansi supikööki, Pärnu Täiskasvanute Gümnaasiumi, Audru kooli ja muuseumi, Sütevaka Gümnaasiumi, Jõõpre kooli, Pärnu eakate sotsiaalkeskust, Maarjakodu, Saarde vallavalitsust, Pärnumaa Kutsehariduskeskust, Raeküla Vanakooli Seltsi, Vene Talu, Pärnu sõudeklubi, Audru valla Pesapuu lastehoidu, Pärnu õendus-hoolduskeskust, MTÜ-d Vabatahtlik Merepääste.

„Pärnumaa on tugev ja edumeelne, Läänemaa servast Läti piirini ja Pärnu muulist Järvakandi alla. Tahame oma fraktsiooniga näha nüüd suure välise pildi sisse, sinna, kus on inimeste mured ja probleemid, kõrvu kõige hea ja toimekaga,“ ütles SDE fraktsiooni esimees Kalvi Kõva.