Sotsiaaldemokraatliku Erakonna juures alustas tööd Venekeelne ühendus

Kirill KlausErakond

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna juures alustas täna tööd uus sõsarorganisatsioon – Venekeelne ühendus. Vastloodud ühenduse liikmed valisid oma presidendiks Kirill Klausi, kes on sotsiaaldemokraatide Lasnamäe osakonna esimees.

„Meie ühenduse eesmärgiks on panustada sidusama ühiskonna ehitamisse ning rääkida kaasa erakonna seisukohtade väljatöötamisel ja seda just teemade osas, mis puudutavad otseselt Eesti venekeelset elanikkonda. Samuti soovime tutvustada mitte-eestlastele nii sotsiaaldemokraatiat kui poliitikat laiemalt,“ ütles Kirill Klaus.

Erakonna aseesimees Katri Raik ütles, et Eestile on oluline, et ühiskonna elus osaleksid võimalikult paljud inimesed. „Väga oluline on erakonnapoliitikas anda väljund ka meie venekeelsele elanikkonnale,“ rõhutas Katri Raik.

Venekeelse Ühenduse asepresidentideks valiti Victoria Erofeeva ja Pavel Prokopenko. Juhatusse kuuluvad ka Anna Tõnissaar, Vladimir Niinimäki ja Alissa Ait. Ühenduse peasekretäriks kinnitati Ilja Borodkin. Lisaks Venekeelsele ühendusele tegutsevad Sotsiaaldemokraatliku Erakonna juures ka naiskogu Kadri, Noored Sotsiaaldemokraadid, Vanemad Sotsiaaldemokraadid ning Vikerroos.

Fotod