Sotside Nõmme ja Mustamäe valimisringkonna esinumbrid on Rainer Vakra, Helve Särgava ning Mart Meri

Ann VaidaErakond, Tallinn, Tallinn 3

nõmme ja mustamäe kandidaadid

Täna esitlesid sotsiaaldemokraadid oma Nõmme ja Mustamäe piirkonna valmisnimekirja eelseisvateks Riigikogu valimisteks. Nimekirja eesotsas on Rainer Vakra, Helve Särgava ja Mart Meri. Lisaks nendele kandideerivad veel Tallinna Puuetega Inimeste Koja juhatuse liige Külli Urb, Riigikogu VI ja VII koosseisu liige Olga Sõtnik, Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna teadur Merli Reidolf, EBSi õppejõud Anto Liivat, kunstiajaloolane Jaak Kangilaski ning Tallinna linnavolikogu liige Silver Meikar. 

Sotsiaaldemokraatide Tallinna piirkonna esimehe Rainer Vakra sõnul on tegemist läbi aegade tugevaima nimekirjaga Nõmmel ja Mustamäel. „Sotside meeskonnaga on liitunud palju uusi oma valdkonna tippe, kes toovad kaasa sisemise tarkuse, kogemused ja värsked ideed. Tunnustan igaüht, kes koos meiega soovivad ehitada avatud ja tulevikku vaatavat Eestit,” ütles Vakra. Tema sõnul selgub ringkonna lõplik järjestus 27. novembril peetaval sotsiaaldemokraatide Tallinna üldkogul. 

Peale tutvustamist aitasid sotside kandidaadid täna Toidupanka toidupakkide komplekteerimisel ja väljajagamisel. „Tulime Toidupangale appi, et koos aidata puudust kannatavaid lapsi ja peresid. Lisaks seisame koos selle eest, et väheneks toidu raiskamine ja äraviskamine,“ rääkis Rainer Vakra.

Endise Harju maakohtu esimees ja linnavolikogu revisjonikomisjoni esimees Helve Särgava ütleb, et kandideerib Riigikogusse selleks, et võidelda sotsiaalse ebaõigluse ja ametkondliku võhiklikkuse vastu. „Mina vahtu lööma ei hakka. Räägin seda, millesse usun ning teen alati seda, mida tõesti õigeks ja õiglaseks pean, olgu varem kohtunikuna või tulevikus Eesti parlamendis,“ ütles Särgava, kes peab otsust riigikogusse kandideerida enda poliitikas osalemise loomulikuks jätkuks. 

Seotud lood: