Tallinna sotsiaaldemokraadid avavad Keskerakonna korruptiivseid tegusid tutvustava näituse

digiAus valitsemine

Täna, 14. septembril kell 11:00 avavad Tallinna sotsiaaldemokraadid Solarise kaubanduskeskuse ees Keskerakonna korruptiivseid tegusid tutvustava näituse.

Näitusele on fotodena kujutatud Keskerakonna viimase aja korruptsiooniskandaalid alates Mailis Repsiga seostatavast haridusministeeriumi kohvimasinast ja Porto Franco kinnisvaraarendusest kuni Tallinna Sõle spordikeskuse juhi süüdi mõistmiseni viinud altkäemaksuskandaalini.

Tallinna sotsiaaldemokraatide linnapeakandidaadi Raimond Kaljulaid sõnul on korruptsiooniskandaalid jäänud Keskerakonda saatma hoolimata selle juhtide ning Tallinna linnajuhtide kinnitustest, et erakond on palju muutunud.

“Kõige kindlama kaitse korruptsiooni vastu annaks Tallinnas koalitsioonivalitsuse moodustamine. Selleks peab valija kujundama sellise volikogu, kus mitte ükski erakond ei saa linnavalitsust moodustada üksinda. Tuleb tulla ja hääletada opositsioonierakondade poolt – teist teed selle tulemuse saavutamiseks ei ole ja loomulikult kutsun mina kõiki valima sotsiaaldemokraate,” ütles Kaljulaid.