Tallinna sotsiaaldemokraadid kutsuvad pealinlasi andma Stockmanni ristmikule plaanitava vastuolulise hoone vastu allkirja

Kirill KlausTallinn

Tallinna planeeringute registris on algatatud planeering Stockmanni ristmikule uue hoone ehitamiseks. Hoone lahendus on tekitanud väga paljudes tallinlastes vastakaid tundeid. Tallinna sotsiaaldemokraadid algatasid petitsiooni, millega palutakse arendajal leida sobivam lahendus ning kutsuvad kõiki tallinlasi petitsiooniga liituma.

„Väga paljude inimeste meelest on see hoone Tallinna südalinna sellisel kujul sobimatu. Palume, et arendaja kaaluks uuesti kõiki valikuid ning arvestaks nii Kesklinna kui ka laiemalt Tallinna elanike arvamusega,“ ütles sotsiaaldemokraatide Tallinna piirkonna juht ja Tallinna volikogu liige Raimond Kaljulaid.

„Kutsume inimesi liituma pöördumisega, et Stockmanni ristmik saaks linnaruumi rikastava ja väärika täienduse ning Pronksi Kinnisvara loobuks praeguse eskiisiga edasi minemist,“ lisas Kaljulaid.

Petitsioon on liitumiseks avatud 27. detsembrini, pärast mida edastatakse see Pronksi Kinnisvara OÜ-le. Petitsiooni leiab siit:
https://petitsioon.ee/vaadata-ule-eskiis

Pilt: eskiisi kuvatõmmis Arhitektuuribüroo Künnapu&Padrik