Tallinna sotsiaaldemokraadid: TEEME RUUMI uutele mõtetele ja inimestele

digiTallinn

Sotsiaaldemokraatliku erakonna Tallinna piirkonna juhatus kinnitas erakonna hüüdlause Tallinnas kohaliku omavalitsuse valimistel. Sotsiaaldemokraadid lähevad valimistele hüüdlausega: “TEEME RUUMI uutele mõtetele ja inimestele!”

Piirkonna juhi ja linnapeakandidaadi Raimond Kaljulaidi sõnul on sotsiaaldemokraatide eesmärk teha valimistel hea tulemus ning osaleda järgmise nelja aasta jooksul linna juhtimises.

“Me töötame koos teiste Tallinna opositsioonierakondadega selle nimel, et peale valimisi ei ole linnavolikogus mitte ühelgi erakonnal enamust ja Tallinn saab tööka ja tubli koalitsioonivalitsuse. Loomulikult töötame me ka selle nimel, et olla üks neist erakondadest, kelle osalusel see linnavalitsus moodustatakse ja usume, et meil on selles osas küllalt head väljavaated,” ütles Kaljulaid.

Kaljulaidi sõnul peegeldab valimiste hüüdlause nii eelöeldud eesmärki tuua linna juhtimise juurde uusi inimesi ja uusi mõtteid, kui ka keskendumist linnaruumi küsimustele.

“Tallinna tänavad ja avalik ruum tuleb korda teha, pöörates eriti tähelepanu suurte ja väikeste jalakäijate ohutusele ja mugavusele ning arvestama peab kõigi liiklejate õigustega. Lisaks linnaruumile kavatseme linnavalitsuses väga palju tähelepanu pöörata sotsiaal- ja tervishoiu valdkonnale. Samuti tuleb Tallinnal palju rohkem panustada soodsa ettevõtluskeskkonna loomisesse, et tagada jätkusuutlik majanduskasv, töökohad ja linnale maksutulu. Tallinn veab Eesti majandust,” ütles Kaljulaid.

Tallinna sotsiaaldemokraadid kinnitavad ja tutvustavad oma valimisprogrammi 12. juunil Hirvepargis toimuval piirkonna üldkoosolekul. Siiani on tutvustatud põhilisi seisukohti tervise-, hariduse-, liikuvuse-, sotsiaal-, spordi ja kultuuri valdkondades.