Tallinna sotsiaaldemokraatide juhiks valiti Madle Lippus

digiTallinn

Täna toimunud Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Tallinna osakonna üldkoosolek valis piirkonda juhtima Tallinna abilinnapea Madle Lippuse.

Madle Lippus ütles, et juhina on tema eesmärk luua terviklik nägemus sellest, kuidas sotsiaaldemokraadid näevad Tallinna kui põhjamaise pealinna arengut. „Terviklik nägemus, mis veenab enamikku tallinlastest toetama järgmistel valimistel just meid,“ tõi Lippus esile ning lisas, et just ambitsioonikas nägemus koos reaalse juhtimiskogemusega ongi sotsiaaldemokraatide trump järgmistel valimistel.

„Meil on ajalooline võimalus teha sotsiaaldemokraadid Tallinnas päriselt suureks – pealinna poliitika põhijõuks,“ ütles Lippus erakonnakaaslastele, „Et viia ellu meie poliitikat, mis vaatab enesekindlalt tulevikku ning ei jäta kedagi maha.“

Aseesimeesteks valis üldkoosolek Lauri Paeveeri, Maris Silla, Jaak Juske, Anto Liivati ja Jevgeni Ossinovski. Lisaks valiti järgmiseks kaheks aastaks ka sotsiaaldemokraatide Tallinna  piirkonna juhatus ja revisjonitoimkonna liikmed ning pealinna esindajad erakonna volikogusse.