Täna selgub sotside linnapeakandidaat Tallinnas

Ann VaidaTallinn

SDE Tallinna üldkoosolek, mis koguneb täna õhtul Tallinna Reaalkooli aulas, otsustab, kes on sotsiaaldemokraatide linnapea kandidaat Eesti pealinnas.

„Sotsiaaldemokraatide eesmärk on lõpetada Tallinnas Keskerakonna ainuvõim, mille märksõnadeks on seisak juhtimises ja korruptsioon valitsemises,“ ütles Sotsiaaldemokraatide Tallinna piirkonna esimees Rainer Vakra. „Me läheme kohalikele valimistele selleks, et pärast 15. oktoobrit pöörata Tallinn tuleviku, edumeelsuse ja innovatsiooni suunas,“ lisas ta.

Tallinna linnavolikogu sotsiaaldemokraatide fraktsiooni esimees Anto Liivat lisas: „Meie linnapeakandidaadi – olgu ta naine või mees – sihiks peab olema ühendada kõigi nende inimeste püüdlused, kes soovivad alternatiivi iganenud ja sumbunud linnajuhtimisele. Liitlastena näeme siin kõiki tallinlasi, kes tahavad pealinna kui kaasaegse, avatud ja õdusa elukeskkonna üle rõõmu ning uhkust tunda. Meie oponentideks on korruptiivsest võimust kinni hoidjad ja muidugi need, kes ehitavad valimiskampaania üles rahvuskonfliktile, ühiskonna lõhestamisele.“