Viljandimaa sotsiaaldemokraatide juhina jätkab Helmen Kütt

digiUncategorized

Viljandimaa sotsiaaldemokraadid valisid eilsel üldkoosolekul piirkonnale uued juhid. Tugeva toetusega piirkonna poolt jätkab juhina Helmen Kütt, aseesimeheks valiti Mart Paju.

„Mul on väga hea meel, et Viljandimaal on sotsiaaldemokraate erineva elu ja töö kogemusega, kes on valmis oma vabast ajast ja tasuta kaasa lööma piirkonna juhatuse töös. Just inimesed on need, kellele erakond saab toetuda ja loota nii headel kui halbadel aegadel,“ ütles riigikogu sotsiaalkomisjoni ja erakonna aseesimees ning Viljandi Linnavolikogu esimees Helmen Kütt.

Viljandimaa piirkonna aseesimeheks valitud aktiivne erakonna ja Viljandi Pauluse koguduse nõukogu liige Mart Paju peab oluliseks, et Viljandimaast saaks elav ning aktiivne piirkond. “Sooviksin väga sellele isiklikult kaasa aidata,” rääkis Paju.

Koosolekul valiti ka uus juhatus, kuhu kuuluvad Mare Hõbemäe, Linda Jürisson, Raivo Sirelpuu, Erich Palm, Tonio Tamra, Jaak Allik ja uute piirkonna osakonna juhtide ja sõsarate valimiseni käesoleva aasta mais Tambet Sova, Marko Suvisild, Lembit Hiiesalu, Juhan-Mart Salumäe ja Hilsa Mosolainen.

Erakonna volikogu liikmeteks valiti Jaak Allik ja Urmas Suik ja asendusliikmeteks Maarika Kurg ja Mart Paju.