Ajakirjanik ja reklaamitegija Anne Vetik liitub Sotsiaaldemokraatliku Erakonnaga

digiTallinn

Seni Rohelistesse kuulunud ajakirjanik ja reklaamitegija Anne Vetik liitub Sotsiaaldemokraatliku Erakonnaga ning kandideerib sügisel toimuvatel kohalikel valimistel Tallinnas.

“Liikusin Rohelistest Sotsiaaldemokraatliku Erakonda ja kandideerin kohalikel valimistel nende nimekirjas. Mulle on väga sümpaatne linnapea kandidaadi Raimond Kaljulaidi, öölinnapea kandidaadi Natalie Metsa ja teiste Tallinna sotsiaaldemokraatide agenda. Olen kindel, et selle erakonna liikmena suudan anda suurema panuse muutuste ellukutsumiseks Tallinnas,” selgitas oma valikut Anne Vetik.

Vetik usub, et saab olla rohelise maailmavaate esindaja ja promootor sotsiaaldemokraatides: “Arvan endiselt, et kaasaegne linn peab olema roheline, inim-, looma-, linnu-, putuka- ja taimesõbralik ning et auto pole igapäevaseks eluks Tallinna-laadses linnas kuskilt otsas vajalik. Peame pealinnas jätkuvalt võitlema liigse muruniitmise ning arutu lehepuhurite möirgamise ja tolmutamisega.”

“Sotsiaaldemokraadid lähevad Tallinna valimistele tööka nimekirjaga ning tugeva programmiga. Meie eesmärk on muuta Tallinna linnas liikumine mugavaks ja ohutuks kõigile – jalakäijatele, lapsevankriga vanematele, eakatele, lastele ja liikumispuudega inimestele. Tahame pakkuda oluliselt paremaid sotsiaalteenuseid ja toetada tervisekriisi järgselt majanduse taaskäivitamist, inimeste töökohtade ja sissetulekute tagasi tulemist. Mul on väga hea meel, et Anne Vetik aitab meil neid eesmärke saavutada, on liitunud erakonnaga ja kandideerib meie nimekirjas kohalikel valimistel. Ootame kõiki teisigi, kes meiega sarnaseid põhimõtteid jagavad, koos sotsiaaldemokraatidega valimistel kandideerima,” ütles sotsiaaldemokraatide Tallinna linnapea kandidaat Raimond Kaljulaid.

Anne Vetik on kultuuriväljal aktiivselt tegutsev rohelise maailmavaatega ajakirjanik, reklaamitegija ja loomasõber. Tema taustaks on kunstiteadus, ta on kureerinud näitusi, kirjutanud üle kümne aasta kunstist, moest ja disainist, juhtinud kahte telesaadet ja veab IDA raadio disainisaadet “Materialism”. Anne jaoks olulised teemad on kliima, loomaõigused, roheline linn, LGBT+ õigused ja eesti-vene integratsioon.