Iga naine loeb: Liitu sotsidega

Iga naine loeb!

Kõik fantastilised naised liituvad sotsidega.

 

Tahad lähemalt arutada, mida suures poliitikas üheskoos ära saame teha? Sul on mõni oluline idee, mida tahaksid meiega jagada? Helistame!

Jäta meile oma nimi ja telefoninumber ning 12. detsembril kogunevad meie naispoliitikud peale tööd erakonna kontorisse ja helistavad sulle! Räägime poliitikast ja naistest poliitikas.

Helistame sulle 12. detsembri õhtupoolikul.

Lapsed, naised, võrdõiguslikkus, integratsioon – need on mulle olulised teemad. Kui nendega tegelemiseks on vaja poliitikasse rohkem naisi, siis tulebki tulla väljakule, mitte jääda kommentaatoriks ja pealtvaatajaks!

Aktiivselt poliitikas osaledes saan kõige tulemuslikumalt seista selle eest, millesse usun. Näiteks, et kõigile oleks tagatud kvaliteetne arstiabi sissetulekust sõltumata.
Parim viis juhtida on isiklik eeskuju, aga juhtimine ja võim ei tohi meeldima hakata. Hea juhtimise tunnus on, et võtad seda vastutusena.
Kui kunst suunab ja mõtestab, siis poliitika muudab maailma otse. On asju, kus ei tahaks olla vaid kriitik ja tarbija vaid osaleks parem retseptivihiku koostamisel.

Olen palju kuulnud väidet, et poliitikuna ei saa niikuinii midagi ära teha. Minu kogemus on vastupidine, oluliste muutuste tegemiseks, näiteks korruptsiooniga võitlemisel, on just poliitika õige koht.