Hambaravi esileht

Löö kaasa!

Tegutseme koos avatud, õiglase ja jõuka Eesti heaks.

 

Mihkel Raud:
Miks ma olen sots?

Avatud ühiskond    

Üks miljon on suur number siis, kui igal üksikul selle sees on väärtus. Tugev Eesti seisab iga inimese panusel, nii nagu seisis unistus vabast Eestist iga inimese panusel täpselt 25 aastat tagasi. Me oleme toeks teineteisele ka siis, kui meie arusaamad päriselt ei ühti, kui me kirjutades samasuguseid tähti ei kasuta ja toon meie laste põskedel ühesugune ei ole. Meie mitmekesisus on meie tugevus. Tugev Eesti on paik, kus mahuvad sirguma kõige erinevamad mõtted, siin on õhku ja ruumi eriarvamustele – sest isenäoliste koostööst ja eriilmeliste ühistegevusest sünnib tasakaal, mis vabast Eestist ka tugeva Eesti teeb.

Võrdsed võimalused

Eesti on täpselt nii vaba, kui tugev on tema inimene. 25 aastaga on suur hulk meist jõudnud kaugele, ent paljud on jäänud maha. On viimane aeg nad järgi aidata, sest tugev saab olla ainult kõigi inimeste Eesti.
Eesti on vastupidav üksnes siis, kui tema inimeste võimalused sõltuvad võimetest, kui teed on lahti kõigile, kui sammu pikkus ei jää kingade taha. Tugevas Eestis ei sõltu ühe õnn teise õnnetusest, rikkus vaesusest ega heaolu puudusest. Me oleme seda võimsamad, mida enam me iga üksikut inimest kaasame ja tema andeid rakendame. Tugev Eesti on kõigi võimekuste summa ning panuste ühisosa. Tugev Eesti toetub iga üksiku kindlusele, ta ulatab nõrgale käe ning pakub hädasolijale abi, meie kõigi ühist abi.

Kaasaegne majandus

Me teame täpselt, kus 25 aastat tagasi olime ja kuhu tee meid tänaseks on toonud. See on olnud tormiline teekond. Järgmised 25 on meie jaoks aga veelgi keerulisemad. Maailm muutub ja meil tuleb saabuvateks pööreteks valmis olla. Tehnoloogia muudab majandust tundmatuseni ning kahanemas pole enam mitte ainult vajadus lihttööde vaid aina keerukamate oskustööde järele.

Tugeva Eesti vastus targale tehnoloogiale on tark inimene ja arengulust. Me õpime uusi teadmisi, olgu me viie- või viiekümne-aastased. Tugev Eesti on valmis
21. sajandi majanduseks, uuteks töötegemise viisideks ning kaduvate töökohtade asemele oskame luua üheskoos tulusamad ja põnevamad. Tugev Eesti on haritud Eesti, tulevikule ning muutuvale maailmale avatud Eesti.


Blogid

JAAK JUSKE:
Aadlikust Rootsi sõdur, kellest sai Vene ajal Eestimaa kuberner

Krahv Gustav Otto Douglas-Skenninge nägi ilmavalgust 23. veebruaril 1687 Stockholmis. Eestimaa püsis kindlalt Rootsi võimu all. Śoti päritolu Rootsi aadliperest pärit mees ei osanud toona uneski näha, et temast saab Vene sõjaväelane ning riigitegelane.

Loe edasi

TARTU SOTSIAALDEMOKRAADID:
Lauristin: peaksime mõtlema presidendivalimiste korra muutmise peale

Europarlamendi saadik Marju Lauristin ütles nädalavahetusel, et ta ei kavatse kandideerida Eesti presidendiks. Samas on ootus ühiskonnas ametlike kandidaatide üles seadmisele ja nende debatile suur….

Loe edasi

Tartu Sotsiaaldemokraadid:
Toomas Jürgenstein: Eesti ühiskonnas on tendentse, millele vastu astumiseks tuleb loobuda neutraalsusest ja teha valik

Krahv Gustav Otto Douglas-Skenninge nägi ilmavalgust 23. veebruaril 1687 Stockholmis. Eestimaa püsis kindlalt Rootsi võimu all. Śoti päritolu Rootsi aadliperest pärit mees ei osanud toona uneski näha, et temast saab Vene sõjaväelane ning riigitegelane.

Loe edasi