Harjumaa sotsiaaldemokraatide juhiks valiti Henri Kaselo

Kirill KlausErakond

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Harjumaa piirkonna üldkoosolek valis piirkonna uueks esimeheks Henri Kaselo, kes on varasemalt juhtinud sotsiaaldemokraatide Belgia osakonda.

Harjumaa sotsiaaldemokraadid valisid oma aseesimeesteks erakonna Keila osakonna esimehe Anneli Pärlini ning Jõelähtme osakonna esimehe Merike Metstaki.

Kaselo sõnul peab ta piirkonna juhina väga oluliseks valmistumist kohalikeks valimisteks, et harjumaalastel oleks võimalus toetada oma kodukandis inimesest ja keskkonnast hoolivat poliitikat ehk siis sotsiaaldemokraatidest kandidaate.

„Nii nagu seisev vesi hakkab roiskuma, nii stagneerub ka valla- või linnavõim, kui ühed ja samad inimesed ning poliitilised jõud jäävad pikalt omavalitsusi juhtima. Kahjuks jäävad kohalike inimeste ja ettevõtjate huvid tahaplaanile, kui omavalitsusjuhid on otseselt või kaudselt seotud näiteks erinevate arendusprojektidega, mis kätkeb ametiseisundi kuritarvitamise ohtu. Sotsiaaldemokraadid pakuvad sellisele roiskuvale poliitikale head alternatiivi. Meie tegusad valla-ja linnajuhid on näidanud, et saab ka teisiti, et omavalitsusi saab juhtida ausalt, inimesest ja elukeskkonnast hoolivalt,“ märkis Henri Kaselo.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Harjumaa piirkonnas on ligi 500 liiget ning üle maakonna 13 osakonda.