Kohtla-Järve sotsiaaldemokraadid avalikustasid oma nimekirja ja programmi

Ann VaidaIda-Virumaa

Kohtla-Järvel eelseisvatel valimistel sotsiaaldemokraatide nimekirjas kandideerijad avalikustasid neljapäeval kogu oma nimekirja ja programmi. Nimekirjas on 25 kandidaati, sama palju kui volikogus kohti, ning valimisloosungiks on „Kohtla-Järve – võimaluste linn“.

Sotsiaaldemokraatliku valimisliidu esinumber, 21-aastase staažiga volikogu liige Eduard Odinets tunnistas nimekirja tutvustades, et tegemist on meeskonnaga, kes suudab asuda linna juhtima nii üksinda kui ka koalitsioonis teiste poliitiliste jõududega. „Nimekirjas on 12 naist ja 13 meest, noori ja vanu, ettevõtjaid ja õpetajaid, päästeametnikke ja korteriühistute juhte, inimesi erinevatelt elualadelt,“ märkis Odinets. „Meid kõiki ühendab mõte, et Kohtla-Järvet on veel vara maha kanda, et meie linn on tegelikult mitmete kasutamata võimaluste linn.“

Sotsiaaldemokraadid seavad enda programmiliseks eesmärgiks tingimuste loomise mitmekülgseks ettevõtluseks, mitmekesiseks haridus- ja kultuurieluks ning täisväärtuslikuks ja turvaliseks elukeskkonnaks linnas. Kandidaatide ühise arvamuse kohaselt peaks Kohtla-Järve kujunema võimalusterohkeks, kaasavaks, hoolivaks, avatud ja turvaliseks linnaks.

Kandidaatide nimekirja ja programmiga eesti keeles saab tutvuda SIIN. Programmiga vene keeles SIIN.