Rakvere Triinu Lasteaia direktor Raido Parve kandideerib Sotsiaaldemokraatliku Erakonna nimekirjas

PiretValimised

Rakvere Triinu Lasteaia direktor Raido Parve kandideerib eeolevatel Riigikogu valimistel Sotsiaaldemokraatliku Erakonna nimekirjas Lääne-Virumaal.

Raido Parve peab oluliseks pöörata rohkem tähelepanu lasteaiaõpetajatele, kes on riigi poolt justkui unustatud. „Soovin kaasa aidata sellele, et lasteaiaõpetajad oleksid ka riigi silmis täisväärtuslikud hariduskogukonna liikmed. Olen aja jooksul märganud, et ka Sotsiaaldemokraatliku Erakonna jaoks on see oluline ning meie vaated klapivad. Kui minu tegutsemine aitab muuta ühegi Eesti inimese elu paremaks, siis ei tohi kõhelda ja tuleb haarata võimalusest,“ ütles Parve.

Sotsiaaldemokraatide Lääne-Virumaa piirikonna juht Kairit Pihlak ütles, et Parve on alushariduse asjatundja. „Tal on nii õpetaja vaade kui ka tulevikuvisioon, kuidas laste haridustee algus oleks kõige paremini toetatud.“

Raido Parvel on Tartu Ülikooli haridusteaduste magistrikraad koolieelse lasteasutuse õpetajana. Ta on töötanud üheksa aastat õpetajana ning alates 2016. aastast lasteaia direktorina. Ta on 2013. aastast Kadrina vallavolikogu ja vallavalitsuse liige.