Sotsiaaldemokraatide e-volikogu keskendub kriisiaegsele ja -järgsele Eestile

Kirill KlausErakond

Laupäeval toimub esmakordselt Sotsiaaldemokraatliku Erakonna elektrooniline volikogu, mis keskendub sotsiaaldemokraatide rollile nii majanduskriisiga võitlemisel kui Eesti tuleviku kujundamisel.

E-volikogu juhatab sisse Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimehe Indrek Saare kõne sellest, milline peaks välja nägema tuleviku Eesti. Samuti on kavas võtta vastu poliitiline avaldus, mis on pühendatud töötajate ning töötute kaitsele, aga ka laiemalt Eesti tööturule. Tööteemalist arutelu veab volikogu esimees Eiki Nestor.

„Sotsiaaldemokraatide esimees lähtub oma kõnes talvel erakonnas toimunud aruteludest sotsiaaldemokraatlia olemuse üle ja maalib pildi tuleviku Eestist,“ ütles Sotsiaaldemokraatliku Erakonna peasekretär Rannar Vassiljev.

Internetikeskkonnas peetav volikogu algab homme kell 11. Indrek Saare kõne algab orienteeruvalt kell 11.10 ja seda saab otse jälgida siit: www.facebook.com/sotsdem/

Ajakirjanike huvi korral on Indrek Saar valmis andma intervjuusid. E-volikogu „staap“ asub aadressil Tallinn, Toompuiestee 16.