Sotsiaaldemokraatide esimees Indrek Saar kandideerib Nõmme esinumbrina

digiValimised

Sotsiaaldemokraatide esimees Indrek Saar kandideerib kohalikel valimistel sotsiaaldemokraatide Nõmme nimekirja esinumbrina. Eelmistel kohalikel valimistel kandideeris Saar Mustamäe esinumbrina.

Saare sõnul on Nõmmel eriti olulised teemad keskkond ning teede ja tänavate ohutus kõikide liiklejate jaoks.

“Nii nagu ka mujal Tallinnas on sotsiaaldemokraatidele oluline, et Nõmme teed ja tänavad oleksid mugavad ja ohutud kõikidele liiklejatele – jalakäijatele ning rattasõitjatele teistehulgas. Nõmme eristub paljudest teistest linnaosadest oma looduse ja metsade poolest ning on väga tähtis, et selline elurikkus püsiks seal ka edaspidi. Selle ning palju muu eest, nagu näiteks kohalike teenuste tõhusaks muutmine, plaanivad sotsiaaldemokraadid järgmised neli aastat linnavolikogus seista.” ütles Nõmmel kandideeriv Saar.

“Usun, et erakonna esimehe Indrek Saare kandideerimine just selles ringkonnas näitab, kui oluliseks me Nõmme linnaosa ja Nõmme inimesi peame. Tahame linnavolikogus neid esindada jõuliselt ja tõhusalt. Nõmme on meie erakonnale väga oluline piirkond. Eelmisel korral said sotsiaaldemokraadid Nõmmel rohkem hääli kui linna juhtinud Keskerakond. Sel korral soovime kindlasti oma positsioone Nõmmel kaitsta ja hoida, ” kommenteeris Tallinna sotsiaaldemokraatide linnapeakandidaat Raimond Kaljulaid.