Sotsiaaldemokraatide esinumber Lääne-Virumaal on Maido Nõlvak

PiretValimised

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Lääne-Virumaa juhatus kinnitas kandidaatide ringkonna nimekirja Riigikogu valimisteks, esinumbrina kinnitati Rakvere vallavanem Maido Nõlvak.

Sotsiaaldemokraatide teine number Lääne-Virumaal on Kadrina vallavanem ja erakonna Lääne-Virumaa piirkonna juht Kairit Pihlak, kellele järgneb töö- ja tervishoiuministri nõunik ning Rakvere endine abilinnapea Laila Talunik.

Neile järgnevad Vinni abivallavanem Eerik Lumiste, Rakvere Lasteaed Triinu direktor Raido Parve, Sisekaitseakadeemia tudeng Madis Joosep Toomel ning Rakvere Teatri juht Velvo Väli.

Erakonna esimees Lauri Läänemets ütles, et tal on väga hea meel Lääne-Virumaa tugeva nimekirja üle. „On suurepärane, et nimekirjas on erineva tausta ja pädevusega väga tublid inimesed, kes on oma tegevusega näidanud, kuidas hinnatõusus ja keerulises olukorras siiski inimeste palku tõsta.“ Ta lisas, et Maido Nõlvak on peale selle ka Eesti tugevamaid elanikkonnakaitse ülesehitajaid ning ta on panustanud palju selleks, et kriisiolukordades oleksid meie inimesed oma kodudes hoitud.