Eiki Nestor juhib sotsiaaldemokraatide valimisnimekirja Tartu- ja Jõgevamaal

Ann VaidaErakond, Jõgeva- ja Tartumaa, Jõgevamaa, Tartumaa

Eiki nestor

Riigikogu esimees Eiki Nestor kandideerib märtsis toimuvatel riigikogu valimistel Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esinumbrina Tartu- ja Jõgevamaal.

„Ühtpidi oli mul kahju jätta maha Tallinna Kalamaja, Kopli, Haabersti ja Kristiine piirkonda, kus ma olen varasematel valimistel kandideerinud, aga teisalt oli mul väga raske öelda ei Tartumaa ja Jõgevamaa inimestele, kes mind oma nimekirja kutsusid,“ põhjendas Nestor. „Olen viimastel aastatel Eesti risti ja rästi läbi sõitnud, kohtunud tuhandete inimestega ja kohaliku elu eestvedajatega, näinud väikelinnade ja külade rõõme ning muresid, maaelu väljakutseid. Tean seega hästi, kui oluline on täita ilus loosung „Kogu Eesti peab elama!“ reaalse sisuga. Meie riigi tasakaalustatud arengu nimel on palju tehtud, kuid väga palju on veel teha.“

Nestori sõnul tunneb ta nii Tartu kui Jõgeva maakonnas palju toredaid ja hakkajaid inimesi. „Esimesena tulevad meelde need tublid mehed, kes on kutsunud ellu jalgpalliklubi FC Elva ja ka inimesed, kelle najal püsib suuresti Põltsamaa spordielu,“ märkis riigikogu esimees.

Alates 2014. aasta märtsist spiikriametit pidanud Nestorile on 2019. aasta riigikogu valimised juba kaheksandad parlamendivalimised.

Seotud lood: