Lääne-Virumaa aktiivne ühiskonnategelane Margus Punane kandideerib Riigikokku

Ann VaidaErakond, Lääne-Virumaa

margus punane

Lääne-Virumaa kohaliku elu eestvedaja, EELK Halajala koguduse ja mitmete teiste kohaliku elu edendamisele suunatud MTÜde juhatuse liige Margus Punane kandideerib Sotsiaaldemokraatliku Erakonna nimekirjas Riigikokku.

“Olen oma maailmavaatelt olnud alati sotsiaaldemokraat ning toetan neid väärtusi ja põhimõtteid, mille eest sotsiaaldemokraadid on Riigikogus ja valitsuses seisnud. Kandideerima ajendas mind soov, et ka sotsiaaldemokraatidel oleks Riigikogus vähemalt üks saadik Lääne-Virumaalt. ” põhjendas Punane oma kandideerimist.

Margus Punane on Virumaa aktiivne ühiskonnategelane. Ta on sündinud Haljalas ja tegutsenud seal kogu oma elu. Kohalikku ellu panustab ta EELK Halajala koguduse ja Haljala kiriku SA juhatuse liikmena ning Haljala vallavolikogu aseesimehe ja sotsiaalkomisjoni juhina. Oma töö kaudu kinnisvaramaaklerina on ta seotud piirkonna kinnisvaraturuga ja lisaks on ta ka Kinnisvaramaaklerite koja juhatuse liige. Kohalike inimeste hulgas on ta tuntuse saavutanud ka harrastusnäitlejana, kelle lavalaudadele astumine saali ikka täis toob.

Sotsiaaldemokraadist kultuuriminister ja Lääne-Virumaa sotside esimehe Indrek Saare sõnul on Margus Punase puhul tegemist tõelise maa soolaga, kes järjepidevalt panustab kohaliku elu edendamisse. “Margus on Virumaa inimestele hästi tuntud, kui pühendunud kogukonna asjade ajaja nii Haljala volikogus, kui laiemalt. Mul on südamest hea meel, et ta on andnud nõusoleku osaleda ka Riigikogu valimistel.” ütles Saar.

Margus Punane kandideerib Riigikokku Sotsiaaldemokraatliku erakonna nimekirjas erakonna liikmeks astumata.