Et saaksid meie kirjad alati kätte…

Sotsiaaldemokraatide infolist on parim viis erakonna uudistega kursis olemiseks. Saadame reeglina korra nädalas kirju: teeme kokkuvõtteid, mis nädala jooksul korda saadeti, selgitame otsuseid ja anname teada tulevastest sündmustest. Kirja saadame Sulle aadressilt kantselei@sotsid.ee.

Et veenduda, et saad kirju kätte, soovitame Gmaili kasutatel üle kontrollida, et kirjad ei läheks Promotions/Pakkumised või Spam/Rämpspost kausta. Selleks, et meie info alati sinuni jõuaks, otsi meie kiri üles ja lohista Promotions/Pakkumised kaustast Peamine/Inbox kausta. Kui küsitakse, kas teha seda ka ülejäänud kirjadega, mis sotsidelt tulevad, vasta Jah/Yes. Kui loed kirju zones, siis anna meilikeskkonnale teada, et soovid kirju lugeda alati HTML vormingus. Kui loed kirju Outlookis, kontrolli, et kirjad ei läheks “Other” kausta.

Allpool on selleks ka täpsemad juhised.

Kui loed kirju Gmailis:

1. Vajuta Promotions/Pakkumised kausta peale.

2. Kui oled oma Promotions/Pakkumised kausta avanud, siis otsi sealt üles kiri, mille autoriks on Sotsiaaldemokraadid. Lohista see kiri oma Peamisesse postkasti/Primary Inboxi:

3. Nüüd küsib Gmail sult, kas soovid seda teha kõigi meie kirjadega, vasta “Jah/Yes”:

 

Kui loed kirju Outlookis:
1. Kontrolli, kas kiri on läinud Other kausta:

2. Kui kiri on Other kaustas, lohista see Focus kausta:

 

Kui loed kirju Zones:

Kui loed meie kirju Zone meilikeskkonnas, siis vajuta pärast sisse logimist ülevalt “Seaded” ning vali avanenud aknas “Eelistatud kirja vorming” lahtris “HTML”. Nii näed kirju korrektselt.

1. 

2. 

 

Kui ei leia kirju ikkagi üles…

Kui siiski ei leia kuskilt meie kirju, siis kontrolli oma Spam kausta ja anna oma postkastile teada, et tegu ei ole rämpspostiga.

Kui endiselt on mure, siis kirjuta meile kantselei@sotsid.ee

Kui ühel hetkel tekib tunne, et infot on liiga palju, siis on võimalik kirjade saamisest loobuda ühe klikiga iga meie saadetud e-maili lõpus.