Suvepäevad 2019

Head sotsiaaldemokraadid!

Kauaoodatud kevad ongi käes ning seega pole ka suvi enam kaugel. Et kevadväsimus liiga ei teeks ning kampaaniatuhinas jõud ei raugeks, on mul hea meel Hiiumaa piirkonna nimel kõiki külla kutsuda – 2019. aasta sotside suvepäevad toimuvad 19.–21. juulil Hiiumaal, Kalana puhkekülas.

Suvepäevad toimuvad Hiiumaa läänepoolseimas tipus, Kalana puhkekülas, kus meid ootab 17 viiekohalist mõnusat kämpingumaja ja lisaks 40 voodikohta tubades Pihla talu suures külalistemajas, mis asub Kõpus, Kalanast 12 km kaugusel.

Ees on ootamas Hiiumaa kaunid rannad, poliitilised arutelud, traditsioonilised piirkondadevahelised spordivõistlused ning taidlused ja palju muud. Puudu ei tule ka Hiiu huumorist ning hõrkudest hiiumaistest maitsetest.

Täpsema programmi saadame lähiajal, kuid ajaraami saad juba paika seada: reedel ootame kõiki alates kl 15st. Ametlik programmi algus on kl 19. Pühapäeval lõpetame kl 13 paiku.

Osalustasu, mis sisaldab seitset toidukorda, programmi ja meelelahutust:

Täiskasvanu, ööbimisega majas või kämpingus, 2 ööd: 55 eurot
Täiskasvanu, oma telgiga, 2 ööd: 35 eurot
Noor 8–18 a, NS ja VSD mittetöötavad liikmed ööbimisega majas või kämpingus: 40 eurot
Noor 8–18 a, NS ja VSD mittetöötavad liikmed telkimisega: 25 eurot
Lapsed kuni 7 aastat: olemasolevaid voodeid kasutades tasuta
Osalemiseks anna enda soovist teada registreerides juba täna. Registreeri end kohe, sest ööbimiskohtade arv on piiratud! Vajuta siia, et registreerida.

Nagu eeldatavasti tead, tuleb saarele sõitu aga ette planeerida ning selleks siin mõned kasulikud lingid. Praamipiletite info siin: mandrilt tulles ja siin: Saaremaa poolt lähenedes.

Küsimuste korral võta ühendust suvepaevad@sotsid.ee.

Kohtumisteni!
Hiidlaste nimel

Reili Rand