Tartu sotsiaaldemokraadid esitasid valimiskomisjonile oma Tartu KOV 2021. valimisnimekirja

digiTartu

Tartu sotsiaaldemokraadid esitasid valimiskomisjonile oma Tartu KOV 2021. valimisnimekirja

Teisipäeval, 7. septembril andsid Tartu sotsiaaldemokraadid Raekojas valimiskomisjonile üle oma valimisnimekirja ja kandideerimisavaldused.

Valimisnimekirja andsid üle SDE Tartu piirkonna esimees Heljo Pikhof, linnapeakandidaat Lemmit Kaplinski, kandidaadid Eveliis Padar, Toomas Jürgenstein ja piirkonna arendusjuht Hannaliisa Visk.

Heljo Pikhof, SDE Tartu piirkonna juht: “Mul on hea meel, et meil on sel korral linnapeakandidaadiks valitud noor, kuid linna juhtimise kogemust omav Lemmit Kaplinski. 

Volikogu liikmete arvuga sama pikk valimisnimekiri mahutab hulga haridustöötajaid. Näiteks nagu koolidirektor Toomas Liivamägi, äsja õpetaja elutöö auhinna pälvinud Vilve Pohla ning muidugi nimekirja ankur õpetaja Toomas Jürgenstein. Rõõmustame ka selle üle, et meiega liitus Ametiühingute Keskliidu juht Peep Peterson.”

Lemmit Kaplinski, SDE Tartu linnapeakandidaat: “Nendele valimistele läheme vastu võimuerakonnana ja meie programm peegeldab seda, olles avatud, realistlik ja tasakaalukas. Ma usun, et just sel põhjusel on meie tugeva tiimiga liitunud sel korral palju uusi oma ala spetsialiste.”

Pikhof lisab, et valimistele minnakse püüdma vähemalt kümmet kohta.

SDE Tartu valimisnimekirja ja programmi ON TARTU AEG leiab siit: www.sotsid.ee/tartu