Jõgevamaa sotsiaaldemokraadid toetavad erakonna sisevalimistel Lauri Läänemetsa, Tanel Kiike ja Lauri Paeveeri

PiretErakond

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna üldkoguks valmistuvad Jõgevamaa sotsiaaldemokraadid seadsid erakonna esimehe kohale üles Lauri Läänemetsa ja aseesimeeste kohtale riigikogu liikme Tanel Kiige ja ettevõtja Lauri Paeveeri kandidatuurid.

Sotsiaaldemokraatide sisevalimistel on Jõgevamaa piirkonna kandidaatideks erakonna juhatusse riigikogu liikmed Jaak Aab ja Priit Lomp. Euroopa Parlamendi valimisnimekirja esinumbrina näeb piirkond Marina Kaljuranda.

“Sotsiaaldemokraatide reiting on tõusuteel ja meeleolud erakonnas töised, mis annab tunnistust praeguse esimehe Lauri Läänemetsa tulemuslikust tööst. Lauri jätkamine liidrina on seega ainuõige valik,“  ütles Jõgevamaa piirkonna esimees Asso Nettan.

Jõgeva- ja Tartumaalt riigikokku valitud Priit Lombi sõnul on igati tervitatav, et erakonna juhtorganitesse kandideerivad aasta alguses sotsiaaldemokraatidega liitunud nimekad poliitikud. „Tanel Kiik ja Jaak Aab on suure kogemusega endised ministrid, kes omavad väärtuslikke ekspertteadmisi. Mõistlik on rakendada nende oskusi ja teadmisi tõhusamalt nii Eesti kui erakonna hüvanguks,“ põhjendas Lomp.

Sotsiaaldemokraatide üldkogu toimub 16. märtsil Paides, kus seisavad ees korralised erakonna esimehe, aseesimeeste ja juhatuse valimised.